Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] skevvi prośba o zdjęcie kary, ukarany przez DXTj


𝖘𝖐𝖊𝖜𝖚𝖘

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: skevvi
UID: 2016
Serial: 2F84F1FC6F26C283D479457C4A07AFB3
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary:  Próba Kupna bota na rybaka (Wyjaśnij na forum)
Nick członka administracji nadającego karę: DXTj
Data nadania kary: 13;16 21.07.2022
Data zakończenia kary:  13;16 28;07;2022
Wyjaśnienie: Wczoraj dnia 20.07.2022 kolega z którym siedziałem na dc powiedzial mi, ze jest takie cos jak bot na rybaka no i zapomnialem o tym i dzis mi sie przypomnialo jak ktos pisal o rybaku wiec napisalem z alta na DC do zbanowanego juz Supreme o bota, gdyz chcialem zobaczyc czy takowy dziala. Wiedzialem ze ludzie to ezy i skonfi sie na mnie, ale postanowilem i tak zaryzykowac i dalem mu ssa z taba. Gralem sobie chwile jeszcze ogarnialem chlopa do org i nagle mi crashuje mta, mysle ok moj komputer to gowno poczym dostaje taka wiadomosc od czlonka org ze co to za ban no to wbijam mta a tu poprostu ban co tu wiecej mowic
Coś od siebie: no chcialbym unbana przedewszystkim zalezy mi na org taka baza jak moja jest wazna i malo dostepnja przedewszystkim nie mam co robic. A rybak to nudna praca wole cysterna jezdzic. Przepraszam za zaistniala sytuacje nawet i pszczolke maje zaspiewam..

Edytowane przez skevvi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xtert zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...