Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Wolfx prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8


wolfx244

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Wolfx
UID: 3909
Serial: 1BD249C55ED6D3DEEC5CB2E1820A46A1 
Typ kary: (BAN) 
Powód kary: Łamanie regulaminu DM 
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 18.12.2022
Data zakończenia kary: 01.01.2023
Wyjaśnienie: Siemka, zostałem zbanowany za złamanie regulaminu dm, czy mógłbym zostać poinformowany który punkt regulaminu złamałem? Ponieważ nikt mi nie  napisał, ale zgaduje że chodzi o złamanie §2. Zakazuje się wychodzenia z serwera podczas akcji.
Przyznaje, byłą taka sytuacja raz że zostałem przez policjanta ostrzeliwany, nastepnie schowałem się za osłoną, przybiegł do mnie policjant i zastrzelił. Lecz nie wydaje mi się żebym poszedł za to do więzienia ponieważ policjant do mnie zaczął strzelać jako pierwszy wtedy. 
Coś od siebie: Można zdjąć kare albo zniwelować do aj`otki? To był mój pierwszy występek z taką karą, i obiecuje że ostatni.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc byłem wtedy na kanale z Moderatorem Barym który z daleka oglądał cała akcje z snajperki. I napisałem mu wtedy że obok stacji jest jakiś policjant, nagle ten funkcjonariusz o którym mu mówiłem zaczął do mnie strzelać, więc uciekłem za jakąś osłone obok żeby nie zniszczył mi samochodu do check engine. Nie robiłem ss-ów ponieważ byłem zajęty tym żeby przeżyć. Potem podbiegł do mnie on i próbował mnie zabić. Wysiadłem i biegałem w okół niego strzelając z teca , po paru strzałach padł i chciałem mu napisać że po co strzelał i nie chciałem tego robić, po czym wyszedł drugi policjant zza pleców który mnie zabił. Wkurzyłem się i wyszedłem z gry, ale po chwili wróciłem i byłem w tym samym miejscu, leżałem tam przez około 3-4 minuty jeszcze więc gdyby chcieli to mogliby się wrócić po mnie, a tego nie zrobili. Jak wcześniej wspomniałem moderator wszystko oglądał z daleka przy użyciu broni, później żeby wyjaśnić całą sytuacje podjechał jakgdyby nigdy nic i rozmawiał z policją można powiedzieć że na lini dm, ale potem zaczeli do niego strzelać, czym również złamali regulamin, no szkoda że w ich przypadku konsekwencji nie było żadnych.

Jaką masz pewność że incydent się nie powtórzy? Niestety nie mam jak ci to udowodnić, ale obiecuje że jeżeli mnie przywrócisz do gry to zrobie wszystko w mojej mocy aby uniknąć kar za łamanie regulaminu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...