Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


wujekeddy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: WujekEddy
UID: 1347
Wiek RP: 24
Wykształcenie: Wyższe
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Nishiyama to młody mężczyzna, który po ukończeniu studiów w Japonii, o kierunku medycyny oraz prawa aplikował na stanowisko deputy w stanie Nevada, gdzie nabył pierwsze doświadczenie oraz kontakt w szeregach Sheriff Department. Finalnie kariera w LEA oraz wyższe wykształcenie pozwoliło mu zasiąść na stanowisku Sheriff w San Andreas.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Nishiyama jest młodym mężczyzną, który od lat młodości interesował się medycyną, uczęszczając również do Fire voluntary, z biegiem czasu kiedy rozwijał swoją wiedzę z ów zakresu, rozwijał swoje horyzonty na wszelakich płaszczyznach - co finalnie poskutkowało trafieniem na studia o w/w kierunku prawno-medycznym. Ponadto sam Nishiyama jest pasjonatem motoryzacji i mowa tutaj o odziedziczeniu po swoim ojcu zamiłowania do wozów JDM, które były nierozłącznym elementem życia jego ojca - który był zawodowym kierowcą.
Jaka jest twoja definicja RP: Odgrywanie wirtualnego charakteru w świecie San Andreas oraz jego kreacja. RP to niaczej RolePlay jak sama definicja mówi - kreowanie swojego wymyślonego charakteru.
Nick RP (imie i nazwisko postaci): Nishiyama Takahashi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...