Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Patryk123.


krychx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Absolwent
Nick osoby oskarżonej: Patryk.123
Powód napisania skargi: Logout podczas zgonu na DM
Godzina zdarzenia: 14:25 26.07.2022
Dokładna data zdarzenia: 26.07.2022
Opis sytuacji: Wjechałem na dm z kolegą, kolega zginał, zrobił reconnecta i wbił na serwer i czekał na bw. Natomiast Patryk zlogał na stałe do teraz się nie zalogował na serwer.
Dowody: Logi administracji
Coś od siebie: Nie bede się wypowiadał w tej skardze, czekam tylko na wniosek administracji. Nie bedę zbędnie się kłócił z dzieckiem które loga i jest w gangu nie wiem jakim cudem.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw to przeczytaj regulamin organizacji przestępczych potem do mnie startuj. Byłem na dm'ie przejmowałem strefę tą na Ganton, zamalowałem tą ścianę po czym wyskoczył mi komunikat bym poczekał 5 minut na przejęcie strefy, a i dodam że ta strefa nie była przez nikogo zajęta gdy ją przejmowałem. Wyskoczył potem mi o ten bohater i mnie zastrzelił, tak zrobiłem reloga zgodzę się z tym, ale nie wiem jakim prawem on mnie zabił, najwidoczniej był niedoinformowany lub nie potrafi czytać ze zrozumieniem regulaminu. §14. Zakazuje się strzelania do przypadkowych osób lub gangów (w przypadku wojny między konkretnymi organizacjami oraz wjazdami na ośki lub tereny jest to dozwolone). A z tego co mi wiadome to nasz gang nie ma z wami spiny, więc co ty mi tu podjeżdżasz, jesteś w organizacji przestępczej a regulaminu nie znasz, jeszcze mi gadasz że reloga robię, ale przecież to nie ma do tego nic wspólnego jak i tak byś nie mógł mnie przeszukać bo nie byłem na strefie waszego gangu, tylko na wolnej strefie którą właśnie przejmowałem. Ale i tak  przepraszam za tego reloga, ale chciałem być pewny że ten upoś mnie nie przeszuka  bo przecież nie może, a nie wiadomo co po takich ludziach można się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma, to słabo doinformowany jesteś. 
Ja się z MTS Zawsze pizgałem, słaby argument kolego. To nie broni Cie od Logania, jak skarga będzie odrzucona to pierdole ten serwer.
Nic więcej się nie wypowiadam. Czekam na wniosek

Edytowane przez Absolwent
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przepatrzeniu skargi jak i dokładnym przeczytaniu regulaminu DM stwierdzam iż , logout nie jest zabroniony, Absolwent jeżeli Patryk nie znajdował się na terenie twojej organizacji (ośki) to nie miałeś prawa do niego strzelać ponieważ nawet i on nie otworzył ognia w twoim kierunku, więc złamałeś §14 regulaminu DM, niniejszym zamykam skargę!

unknown_1.png

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...