Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza szymekkosa.


huberciozo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Huberciozo
Nick Oskarżonego: Szymekkosa
Powód skargi: Porozrzucanie pojazdów organizacyjnych.
Data I Godzina Zdarzenia: Nie jestem w stanie tego powiedzieć lecz wyszedłem z domu o godz. 16;48 i wszystkie auta stały jak powinny a gdy wróciłem do domu o godz. 18 stały porozrzucane z check engine.
Opis całej sytuacji: Powód Skargi: Członek organizacji wziął wszystkie pojazdy organizacyjne po czym sprowadził je do tragicznego stanu : Każde auto ma  ,, Check engine ''. I jest zniszczone. Wyślę zniszczenia pojazdów oraz ostatnich kierowców, ostatni kierowca w każdym aucie jest ,, Skill69 '' Lecz to jego kolega zajmujący miejsce pasażera , ponieważ nie ma go w organizacji a do aut nie miał by inaczej dostępu.  Kolega nie chciał spłacić kary i wyszedł z organizacji.
Coś od siebie: Uważam , że nie jest to na miejscu oraz ten gracz nie zostanie przywrócony do organizacji. A i jeszcze jedno dwa pojazdy były na dachu lecz support @TomseeSmi je obrócił.
Dowód! (Wymagane!): 

 

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

 

image.png

image.png

Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): 

image.thumb.png.de4d8c24fdc577236c0f9cd7d5452ecc.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to tak : Chciałem 100k za to całe zamieszanie , ponieważ taki mam cennik i też własnie chodziło o zadość uczynienie , ponieważ było to słabe i teraz tak gracz szymekkosa napisał , że ktoś go wyzywał co jest totalną bzdurą. Sytuacja wyglądała tak , że jego auto trafiło na parking policyjny i zemścił się za to takimi szkodami w czym moje auto jedne również trafiło do pp. Gracz przelał mi kwotę i niech mu będzie ale jego wypowiedź jest skłamana. Ode mnie to na tyle wybaczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Huberrcik napisał:

Po pierwsze to tak : Chciałem 100k za to całe zamieszanie , ponieważ taki mam cennik i też własnie chodziło o zadość uczynienie , ponieważ było to słabe i teraz tak gracz szymekkosa napisał , że ktoś go wyzywał co jest totalną bzdurą. Sytuacja wyglądała tak , że jego auto trafiło na parking policyjny i zemścił się za to takimi szkodami w czym moje auto jedne również trafiło do pp. Gracz przelał mi kwotę i niech mu będzie ale jego wypowiedź jest skłamana. Ode mnie to na tyle wybaczam.

Przykro mi ale nie stosuję się do twojego cennika. 
Sprawe myślę że można zakończyć.
Życzę Miłego Dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...