Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Patryk123.


krychx

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Absolwent
Nick osoby oskarżonej: Patryk.123
Powód napisania skargi: Logout podczas zgonu na DM
Godzina zdarzenia: 14:25 26.07.2022
Dokładna data zdarzenia: 26.07.2022
Opis sytuacji: PROSZĘ CZYTAĆ Z ZROZUMIENIEM!  Sprawa wyglądała tak, że kolega pojechał na DM, zobaczył że ktoś przejmuje teren obok naszej ośki, więc podjechał tam zobaczyć. Po czym kolega będąc na motorze zginał. Poprostu podjechał pod strefę motorem i zginał, ktoś go zastrzelił. Kolega zrobił reconnecta, i poprosił mnie żebym przyjechał. Więc przyjechałem. Potem zobaczyłem Patryka kampiącego na dachu, przejmującego strefę to go zdjałem. Zabiłem go a on dosłownie odrazu po tym jak zginał ZLOGAŁ I SIĘ NIE ZALOGOWAL PRZEZ CAŁY DZIEŃ ( Czekałem na niego ) A jeśli dobrze zrozumiałem. To loganie podczas akcji RP, bądź walk gangów oraz kontaktów z SAPD Loganie jest ZABRONIONE A zatem, wymagam w tej chwili tego aby administracja sprawdziła logi w celu weryfikacji tego co napisałem. I rozpatrzenia apelacji poważnie, nie tak jak poprzednią apelację.
I chce dodać że NIE PODDAM SIĘ Do momentu kiedy gracz nie zostanie ukarany. Bedę pisał apelacje do skutku.

Coś od siebie: Nic nie mam do powiedzenia, czekam co Patryk sobie znów ubzdura.

Pozdrawiam,

Absolwent.
spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na ten zarzut na który jeszcze nie odpowiedziałem czyli o zabójstwie tego twojego ziomka z gangu. Jechałem prostą przez Ganton motorem z prędkością 200km/h, szukałem dilera i przejmowałem sobie strefy. Na drodze nieopodal mostu skampiony za czymś stał ten typ który oddał do mnie kilka strzałów jechałem chwilę slalomem by on we mnie nie trafił, potem postawiłem motor za domem CJ, pozwoliłem oddać sobie strzał po tym gdy on wywalił na mnie z pół magazynku, dostał pestkę i padł. I co wy wygadujecie półgłówki on nie był na żadnym motorze tylko stał schowany za czymś i kucając oddawał do mnie strzał. Teraz będzie wygadywał że to ja pierwszy strzelałem dlatego wklej jakiś dowód na to że to ja zacząłem strzelać jako pierwszy wypisujesz do @LegendaryManV8że ja zacząłem strzelać, wy wiecie jak dokładnie było i teraz palicie Jana. Mam pewność że jestem nie winny, to on otworzył ogień w moim kierunku jako pierwszy, zaczął we mnie strzelać bez podstawnie ja tylko się broniłem.  I widzę że od tamtej apelacji mózg z tobą coś nie współpracuje, wyraźnie napisałem że my z waszym gangiem nie mamy żadnych spin. I po jakiego wała te 2 wykręty udzielają się nie potrzebnie w skardze, co pomocy potrzebujesz? @Kocurrr o tobie już nie wspomnę bo to co robisz na służbie to już przesada. Nie będę na resztę odpowiadać bo na to odpowiedziałem w pierwszej skardze. Niżej link do poprzedniej apelacji i ss z rozmową z @LegendaryManV8 

image.thumb.png.67b2964f6821a164b844aa6f23087d9b.png

 

Edytowane przez Patryk.123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz to już zaczynasz mnie rozbrajać dziecko 🤣
Idź grać na jakimś pseudolu bo w kłamaniu jak i strzelaniu dobry nie jesteś.
Administracja ma logi i według godzin mogą uwzględnić to co mówię ja, a nie to co wymyślasz ty.
Po drugie od samego początku z MTS Mamy spinę. A skoro teraz nagle wmawiasz że nie to coś jest z tobą nie tak.
Jesteś winny i to co Legendary napisał się nie liczy bo nie widział tego, ani nawet do logów dostępu nie ma, czyli słowa Legendary się w tym momencie nie liczą w tej sprawie

CZEKAM NA WYPOWIEDŹ A D M I N I S T R A T O R A

Po drugie trochę szacunku gówniarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dlatego czekam na odpowiedź administratora sprawdzi logi i zobaczymy kto miał rację , nie wiem skąd ty się urwałeś my żadnej spiny nie mieliśmy. Opisałem wszystko po kolei i dokładnie co się wydarzyło. Z gówniarzem to mam doczynienia teraz,  grzeczniej bo do ojca nie mówisz . A dlaczego ten twój koleżka się nie wypowie w tej skardze? co boi się czy ciężko mu zdanie złożyć? Może razem piszecie? Ale to chyba by nic nie dało jak się trzymacie tej swojej ,,Prawdy" by napisał to samo.

Edytowane przez Patryk.123
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Absolwent napisał:

Nie no teraz to już zaczynasz mnie rozbrajać dziecko 🤣
Idź grać na jakimś pseudolu bo w kłamaniu jak i strzelaniu dobry nie jesteś.
Administracja ma logi i według godzin mogą uwzględnić to co mówię ja, a nie to co wymyślasz ty.
Po drugie od samego początku z MTS Mamy spinę. A skoro teraz nagle wmawiasz że nie to coś jest z tobą nie tak.
Jesteś winny i to co Legendary napisał się nie liczy bo nie widział tego, ani nawet do logów dostępu nie ma, czyli słowa Legendary się w tym momencie nie liczą w tej sprawie

CZEKAM NA WYPOWIEDŹ A D M I N I S T R A T O R A

Po drugie trochę szacunku gówniarzu

A i jak byś nie wiedział to Moderator ma możliwość sprawdzenia tych logów sam mi podawał więc nie wiem skąd masz takie informacje. Gdyby nie miał dostępu do logów to by poprzedniej skargi  nie rozwiązał.

image.png

Edytowane przez Patryk.123
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Patryk.123 napisał:

A i jak byś nie wiedział to Moderator ma możliwość sprawdzenia tych logów sam mi podawał więc nie wiem skąd masz takie informacje. Gdyby nie miał dostępu do logów to by poprzedniej skargi  nie rozwiązał.

image.png

Mam jedno pytanie XDD
Ty udajesz głupiego?
Popatrz dokładnie o co ty zapytałeś "I ty sprawdziłeś że to ja pierwszy go zabiłem co nie?"
Ty już nie masz argumentów do obrony czy jak?
No właśnie, właśnie się przyznałeś że to ty go pierwszy zabiłeś ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Absolwent napisał:

Mam jedno pytanie XDD
Ty udajesz głupiego?
Popatrz dokładnie o co ty zapytałeś "I ty sprawdziłeś że to ja pierwszy go zabiłem co nie?"
Ty już nie masz argumentów do obrony czy jak?
No właśnie, właśnie się przyznałeś że to ty go pierwszy zabiłeś ❤️ 

Japierdole tylko że  to już wiadome jest od początku tej skargi, ty serio z lasu urwany jesteś przeczytaj wszystko od początku to zrozumiesz, no tak zabiłem go pierwszy ale to on do mnie jako pierwszy otworzył ogień, zabiłem go bo chciałem się jakoś bronić, wszystko wyraźnie jest napisane, administracja ma wszystko w logach. Widać że czytanie to nie jest twoją mocną strona. Jak byś miał trochę rozumu to powinieneś zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Patryk.123 napisał:

Japierdole tylko że  to już wiadome jest od początku tej skargi, ty serio z lasu urwany jesteś przeczytaj wszystko od początku to zrozumiesz, no tak zabiłem go pierwszy ale to on do mnie jako pierwszy otworzył ogień, zabiłem go bo chciałem się jakoś bronić, wszystko wyraźnie jest napisane, administracja ma wszystko w logach. Widać że czytanie to nie jest twoją mocną strona. Jak byś miał trochę rozumu to powinieneś zrozumieć.

Nie posiadamy logów z oddanych strzałów. Z logów wynika że zabiłeś gracza Kaczka2121, po tym zostałeś zabity przez @Absolwent oraz wyszedłeś z serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, garnek napisał:

Nie posiadamy logów z oddanych strzałów. Z logów wynika że zabiłeś gracza Kaczka2121, po tym zostałeś zabity przez @Absolwent oraz wyszedłeś z serwera

22 minuty temu, garnek napisał:

Nie posiadamy logów z oddanych strzałów. Z logów wynika że zabiłeś gracza Kaczka2121, po tym zostałeś zabity przez @Absolwent oraz wyszedłeś z serwera.

Tak było, no ale musiałem się jakoś bronić 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .garnek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...