Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Level,4skyyzz,MuffoY,Klawesyn12


Varryndern

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Varryndern
Nick osoby oskarżonej: Level,4skyyzz,MuffoY,Klawesyn12
Powód napisania skargi: BW po BW x3 Lootowanie po drugim BW, Kampienie na DM, CBK min. wjeżdzanie na rodziców
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>19:05-19:15
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>31.07.2022
Opis sytuacji: Gdy weszliśmy na serwer z chłopakami z grupy dostaliśmy wiadomość od gracza "Klawesyn12" czy chcemy iść na Strefę DM na tak zwaną ustawkę. Po paru minutach zebraliśmy się i pojechaliśmy do Los Santos, czekając na oponentów. Po paru minutach dostaliśmy lokalizacje ustawki, były to Doki w porcie LS. Po wjeździe na doki zobaczyliśmy zabarykadowany wjazd i drugi obstawiony kampiącymi graczami, po 20 sekundach od wjazdu zostałem sam ponieważ moi współtowarzysze zostali rozstrzelani przez owych graczy którzy byli pochowani po rogach tworząc ogień krzyżowy. Po zabiciu trzech zlootowałem gracza o nicku "Klawesyn12" i zobaczyłem że jeden z graczy o nicku "Level" nabija moim trzem kolegom z grupy drugie BW pod rząd przy tym ich wyzywając, po zabiciu owego gracza dostałem ostrzał z pleców od gracza "4skyyzz". Gdy wszyscy z naszej grupy mieliśmy BW grupa oponentów zaczęła wyzywać. A po zakończeniu akcji gracz "Level" zaczął wyzywać na Twitterze w tym wjeżdzając mi na rodziców 
Dowody: pSbkYXk.png   ZNGe1oJ.png


Coś od siebie: Mam nadzieję że moja apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, a owa grupa graczy zostanie ukarana. Pozdrawiam serdecznie!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni pierw nabili bw po bw mojemu koledze potem podbieglem do nich pogadać i zaczoł domnie strzelać no to się broniłem przeciągłem full auto i 3 zabiłem potem kolega ich zreanimował  i zaczeli krzyczeć że ich niby lootoje jak nie można w zwykłej organizacji lootować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Level napisał:

Oni pierw nabili bw po bw mojemu koledze potem podbieglem do nich pogadać i zaczoł domnie strzelać no to się broniłem przeciągłem full auto i 3 zabiłem potem kolega ich zreanimował  i zaczeli krzyczeć że ich niby lootoje jak nie można w zwykłej organizacji lootować 

Nagranie posiadasz z tego jak wbili bw po bw?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .garnek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...