Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN dobrybigos za bota na rybach którego nie miałem.


Hasbulla

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: dobrybigos
UID: Nie Pamiętam
Serial: 8FEF2DEACBEDB894D5E00CDE0747A8A2
Typ kary: BAN
Powód kary: Bot na rybach 
Nick członka administracji nadającego karę:  Dxtj
Data nadania kary: 13:21:45 03.08.2022r.
Data zakończenia kary: 13:21:45 28.04.2025r.
Wyjaśnienie: Witam, chciałbym się odnieść do bana za bota, ogólnie to gram na serwerze z kolegami od 4 dni i gramy bez żadnych botów nie wiem czy da się to jakoś sprawdzić ale 6 ziomków może potwierdzić, w czasie gdy dostałem bana wypożyczyłem sobie kuter i czekałem na kolegów i nagle dostałem perma. Zbanował mnie właściciel serwera z którym pisałem odnośnie organizacji na discordzie.
Coś od siebie: Prosiłbym o odbanownie mnie za coś czego nie miałem ani nie zrobiłem. 

i w ogóle niby się już nie da używać tych botów bo są zabezpieczenia więc XD

bot.png

Edytowane przez Hasbulla
Dołączenie Zdjęcia
  • Lubię to 2
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Hasbulla zmienił(a) tytuł na BAN dobrybigos za bota na rybach którego nie miałem.
22 minuty temu, Hasbulla napisał:

Nick na serwerze: dobrybigos
UID: 
Serial: 8FEF2DEACBEDB894D5E00CDE0747A8A2
Typ kary: BAN
Powód kary: Bot na rybach 
Nick członka administracji nadającego karę:  Dxtj
Data nadania kary: 13:21:45 03.08.2022r.
Data zakończenia kary: 13:21:45 28.04.2025r.
Wyjaśnienie: Witam, chciałbym się odnieść do bana za bota, ogólnie to gram na serwerze z kolegami od 4 dni i gramy bez żadnych botów nie wiem czy da się to jakoś sprawdzić ale 6 ziomków może potwierdzić, w czasie gdy dostałem bana wypożyczyłem sobie kuter i czekałem na kolegów i nagle dostałem perma. Zbanował mnie właściciel serwera z którym pisałem odnośnie organizacji na discordzie.
Coś od siebie: Prosiłbym o odbanownie mnie za coś czego nie miałem ani nie zrobiłem.

potwierdzam nie miał żadnego bota

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Supreme napisał:

Nie zabawiaj się we mnie stary mógłbyś sobie ugadać z kolegami żeby potwierdzili że bota nie miałeś a tak naprawde miałeś 

Co ty człowieku pierdolisz jak mogli mnie zbanować za bota którego nie miałem, chyba da się jakoś sprawdzić czy że jestem czysty. a jak nie odbanujecie to wyjebane stracicie 15 graczy bo nie będziemy grać na takim serwie gdzie banują za nic XD.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary już więcej graczy grało pamietam że normalnie grało po 60/70osób jak ciebie nie było na serwerze i jakoś nie wzrosłą liczba o 15 graczy według mnie kręcisz DXTj przecież by ci nie dał bana za jechanie kutra + DXTj ma bota na | MS | + ANITCHEATA  To nie jest PSEUDOLEK żeby ci DXTj dał unbana od tak albo sie przyznajesz i nie masz zerowania konta albo sie nie przyznajesz i nie dostajesz unbana przeciez jak 1 raz masz bana za bota to przecież on ci nie wpierdoli zerowanie konta ani nic z tych rzeczy poprostu ci da unbana jak się przyznasz po co pierdolić farmazony jak możesz się przyznać i potem nie korzystać z bota proste wiadomo że dostaniesz bana sam miałem bana i mam za rybaka i się za 1 razem też nie przyznałem ale potem tak bo po co kłamać stary i teraz też sie p rzyznałem więc nie gadaj mi tutaj nic poprostu wystarczy się przyznać 



image.gif.88ba6fe89d864ce84ab4a278f2ae0ae2.gif

Edytowane przez Supreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Supreme napisał:

Stary już więcej graczy grało pamietam że normalnie grało po 60/70osób jak ciebie nie było na serwerze i jakoś nie wzrosłą liczba o 15 graczy według mnie kręcisz DXTj przecież by ci nie dał bana za jechanie kutra + DXTj ma bota na | MS | + ANITCHEATA  To nie jest PSEUDOLEK żeby ci DXTj dał unbana od tak albo sie przyznajesz i nie masz zerowania konta albo sie nie przyznajesz i nie dostajesz unbana przeciez jak 1 raz masz bana za bota to przecież on ci nie wpierdoli zerowanie konta ani nic z tych rzeczy poprostu ci da unbana jak się przyznasz po co pierdolić farmazony jak możesz się przyznać i potem nie korzystać z bota proste wiadomo że dostaniesz bana sam miałem bana i mam za rybaka i się za 1 razem też nie przyznałem ale potem tak bo po co kłamać stary i teraz też sie przyznałem więc nie gadaj mi tutaj nic poprostu wystarczy się przyznać @dx

glupoty gadasz, to jest nie możliwe by miał bota, bo jedynie odemnie mógł go dostac, albo od Ciebie, co by graniczyło z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Supreme napisał:

Skewuś Dobrze wiemy kto co i jak zrobił bota powiem tak nie powiem nicku ale Anonymus  i ja zrobliśmy bota potem każdy kupywał ty itp skąd nie wiesz czy nie kupił od naszego Anonymusa lecz w to w chuj wątpie albo użytkownicy bota sprzedają mojego i Anonymusa

wiem kto jest anonynousem i piszę z nim codziennie, wiec wiem ze nie kupił od niego, pozatym gdybyś nie wiedział to bot ma przepisany klucz do jednego kompa

Edytowane przez 𝖘𝖐𝖊𝖜𝖚𝖘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 𝖘𝖐𝖊𝖜𝖚𝖘 napisał:

dobra nie znam Cię, ale wiem, że bota nie miales. To Ci skróci bana, ale wolę powiedzieć prawdę, że chciałeś odemnie bota kupić, a ja sie nie zgodzilem. Więc proszę o czyszczenie gracza o nicku dobrybigos.

 

 

Screenshot_20220803_155437_com.aliucord.jpgpytał się ale nie miał bota to o chuj ci chodzi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Supreme napisał:

Stary już więcej graczy grało pamietam że normalnie grało po 60/70osób jak ciebie nie było na serwerze i jakoś nie wzrosłą liczba o 15 graczy według mnie kręcisz DXTj przecież by ci nie dał bana za jechanie kutra + DXTj ma bota na | MS | + ANITCHEATA  To nie jest PSEUDOLEK żeby ci DXTj dał unbana od tak albo sie przyznajesz i nie masz zerowania konta albo sie nie przyznajesz i nie dostajesz unbana przeciez jak 1 raz masz bana za bota to przecież on ci nie wpierdoli zerowanie konta ani nic z tych rzeczy poprostu ci da unbana jak się przyznasz po co pierdolić farmazony jak możesz się przyznać i potem nie korzystać z bota proste wiadomo że dostaniesz bana sam miałem bana i mam za rybaka i się za 1 razem też nie przyznałem ale potem tak bo po co kłamać stary i teraz też sie p rzyznałem więc nie gadaj mi tutaj nic poprostu wystarczy się przyznać 



image.gif.88ba6fe89d864ce84ab4a278f2ae0ae2.gif

Ale nie da się tego sprawdzić w logach że jestem czysty? Czemu mam się przyznawać do czegoś czego nie zrobiłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 𝖘𝖐𝖊𝖜𝖚𝖘 napisał:

dobra nie znam Cię, ale wiem, że bota nie miales. To Ci skróci bana, ale wolę powiedzieć prawdę, że chciałeś odemnie bota kupić, a ja sie nie zgodzilem. Więc proszę o czyszczenie gracza o nicku dobrybigos.

 

 

Screenshot_20220803_155437_com.aliucord.jpg

Przyznaję się do tego że chciałem kupić ale skevi nie chciał sprzedać nikogo innego z botem nie znam bo gram na serwie od 4 dni.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem tak gramy z ziomkami na tym serwerze i razem z nami gra dobrybigos bylo tak ze siedzielismy sobie na dc gadamy dobrybigos plywal kutrem nawet nie lowil ryb a tutaj dostaje perma za nic nie uzywalismy zadnych botow ponieważ wtedy nie ma frajdy z gry krótko kolega dostał perma za nic także fajna administracja i serwer 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xtert zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...