Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


bandzio12345

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 2685

Ile masz lat: <wiek IC>23

Wykształcenie: podstawowe 

Opisz swoją postać:   wysoki brunet karnacji białej  lekko umięśniony z dużym nosem  zielonymi oczami  nieco chamski z natury lecz umiejący się dostosować do panujących warunków jego dobrą cechą wsumie najlepszą jest szybkie działanie negatywną szybkie wpadanie w złość i zabijanie ludzi  lecz   ma trochę dobre serce i nieraz daruję życie ..

Background postaci: urodzony w Niemczech w  1998 roku wychowany w domu dziecka z powodu z rodziną została zabita przez  rosyjski karter narkotykowy po ukończeniu 18 roku życia przeprowadził się do Polski  i po  wyjściu na swoje poszedł zrobić studia podyplomowe  na uniwersytecie Warszawskim po po 2  latach porzucił studia po 1  roku zrobił kursy  podstawowej kwalifikacji potem w nadziei o zemstę za rodziców postanowi przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych i dołączyć do karteru  tam głównie zajmował się handlem bronią oraz wielorakimi narkotykami  zabijał na zlecenie itp..

Jaka jest twoja definicja RP:  taka że szybko wbijam w rytm RP i odgrywaniem życia swojej postaci 

Nick RP (imie i nazwisko postaci): Peter Otto Etwas Schönes

Edytowane przez chybozuzxkotlofesik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .garnek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...