Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja kary BAN.


huberciozo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Huberciozo 
UID:  7730 
Serial: nie wiem, mam bana a jak wchodze na mta to mnie wywala. 
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN 
Powód kary:  Łamanie regulaminu dm.
Nick członka administracji nadającego karę:  @Yukino/// @SteveWolfe
Data nadania kary: 13.04.2023r.
Data zakończenia kary:  16.04.2023r.
Wyjaśnienie:  Miałem strzelaninę z policja wraz z moją organizacją. Zaczęło się od tego , że przejeżdżaliśmy i nagle policja oddała ogień w kierunek naszego pojazdu więc się wystraszyłem i wyciągnąłem broń i zacząłem strzelać. Większość policjantów zostało wyeliminowanych ale został jeden który szybko podbiegł podniósł drugiego funkcjonarjusza lecz podczas podnoszenia został zabity ale ten którego podnosił wstał i się podnosili. [ Bugowanie Reanimacji ] ( Niestety nie mam nagranego ). Gdy każdy z policji został zabity funkcjonarjusz - @Adamxx30xkazał nam go podnieść więc z szacunku go podnieśliśmy ale potem się podnieśli i zaczęli zakuwać mimo tego , że nie było już tam innych jednostek. [ W prawdziwym życiu to chyba tak nie wygląda , że postrzeleni funkcjonarjusze nagle wraca im siła i zakuwają zatrzymanych czy coś tego typu. Moim zdaniem te zachowanie policji było nie na miejscu , ponieważ zostali zabici a potem zaczęli zakuwać innych. Tak naprawdę nie widziałem co zrobiłem łamiąc regulamin lecz wydaje mi się , że  bugowanie reanimacji jest nie na miejscu ale jeśli złamałem regulamin to bardzo przepraszam i proszę o wybaczenie.
Coś od siebie:  Serdecznie przepraszam. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...