Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Do realizacji] Propozycja dot. Radia


jankos1

Rekomendowane odpowiedzi

UID:10849
Dlaczego mamy ją wprowadzić?:Ponieważ było by to dużym urozmaiceniem dla osób pracujących w radiu jak i osób uczestniczących w jakichś eventach.
Dokładny opis propozycji:Więc tak proponuje dodanie takich rzeczy jak: Głośniki dla prezenterów jak i Dodanie pojazdu osoby z radia którym mogła by się rozstawić w jakimś zatłoczonym miejscu. Głośniki o których wcześniej wspomniałem byłyby dostępne od rangi np. Starszy prezenter aby osoby z niższych rang nie odwalały nimi, Pojazd o którym wcześniej wspomniałem mógłby nadawać radio na żywo i mógłby on  być na jakichś eventach typu praca ........ od 0 Dośw. lub np przy otwarciu nowych prac, propozycje tego pojazdu zamieszczam w zdjęciach poniżej  bus ten byłby dostępny od rangi Doświadczony prezenter. Teraz chciałbym omówić jeszcze miejsce w którym osoby rozpoczynające audycje wchodziły by na duty z którego mogłyby wsiąść do wyżej wymienionego busa czy postawić również wyżej wspomniane głośniki, miejsce to mogło by znajdować się np. w jakiejś villi w Los Santos na Vinewood, osoby które już weszły by na duty dostawały by jakieś grosze  za bycie na służbie 
Co by wniosło to do rozgrywki: Urozmaicenie eventów jak i swobodne granie losowym graczom na serwerze 

Tutaj zamieszczam zdjęcia:    

-> 14853164347192_1485293700_d11.jpg.3115a5742d927335347c32de37431b23.jpg

OUT Propozycja.jpg

Edytowane przez jankos
  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...