Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

prosba o zdjecie kary BAN ukarany przez kopacka/yukino


smiechu_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Smiechu
UID: 11051
Serial: 8F95A99FA9D1505159B44E9A54BD0984
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE)BAN
Powód kary: Obraza administracji
Nick członka administracji nadającego karę: Kopacka
Data nadania kary: 29.03.2023
Data zakończenia kary: 22.12.2025
Wyjaśnienie: po 1 kochani administratorzy chciałbym przeprosic za swoje zachowanie podczas tamtego momentu, najbardziej przepraszam kopacke i yukino za to ze napisałem o nich złe słowa i o to ze musieli patrzeć na te wiadomości. Zachowałem się jak idiota ale juz przemyslalem swoje zachowanie, bardzo chciałbym abyście pozytywnie rozpatrzyli moją apelacje ponieważ jest to jedyny serwer który zapadł mi w pamięci jako ten przyjemny do grania, sorki panie i panowie nigdy się to nie powtórzy, pozdrawiam wszystkich użytkowników(graczy) outa i administracje oraz bardzo jeszcze raz przepraszam kocham was, bardzo chciałbym ub ponieważ chciałbym pograć sobie jeszcze z kolegami
Coś od siebie: bardzo chciałbym pograc na tym jakże wspaniałym serwerze (nigdy nie mówiłem o nim źle a tak szczerze raz mi sie znudziło bo Darek nic nie wprowadzał ale teraz zmieniło się to bo koledzy opowiadają i juz jest zajebiscie)

laurka.png

Edytowane przez Smiechu
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...