Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

prosba o zdjecie kary nadanej przez legendarnymanV8


stallensis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kuba812
UID: 11336
Serial: 41ADE155091E4FCFBD9C50086B59EE54
Typ kary: MUTE
Powód kary: Próba oszukania administratora LegendaryManV8
Nick członka administracji nadającego karę: HaDeS_
Data nadania kary: 15.04.2023 17:33
Data zakończenia kary: 18.04.2023 17:33
Wyjaśnienie: napisalem na twiterze ze legendary dal mi bana za nic okazało się że to Kopacka i dostałem bana za to że się pomyliłem to niby była próba oszukania admina nie wiem o co chodzi popełniłem błąd nie powinienem bo legendarny może się czuć teraz przez kogoś obrażony na ogólnym czacie nie wiem czemu odrzucasz apelki
Coś od siebie: no sorka legendary był to mój błąd ale to się nieodstamie liczę na pozytywne rozpatrzenie , mam pytanie czemu jako jedyny admin orzucasz apelki gdzie zostaje dzien do zdjecia kary i czekalem 70h na odpowiedz jak dostalem bana od kopacki albo kviatka apelka odrzucona napisana drugi raz byla zaakceptowana po 24h od napisania tamtej a nie od odrzucenia jestes troche chamski tak sadze #wolnosc slowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LegendaryManV8 najbardziej smieszne jest to ze to byla glupia pomylka a ty sie pocisz teraz mozesz mnie zbanowac tak myslisz ? no nie traktuje cie rowno dla mnie jestes graczem takim jak ja jestem graczem na serwerez out rpg to ze jestes adminem mozesz po prostu dawac kary dajesz kary za jakies glupie pomylki myslalem ze jestes spoko a tu sie okazuje inaczej jak mowia nie ocenaj ksiazki po okjladce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...