Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o UNBAN nadanej przez LegendarnyManV8


kacperek56

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kacperek56
UID: 11333
Serial: 
Typ kary: BAN
Powód kary: Łamanie regulaminu DM
Nick członka administracji nadającego karę: LegendarnyManV8
Data nadania kary: 11:27 03.05.2023
Data zakończenia kary: 11:27 06.05.2023
Wyjaśnienie: Byłem na DM pierwszy raz z bronią palną wczesniej tylko z kolegha kupic dom czy cos xMiko napisal skarge chcial ode mnie kase on kiedys jak zlamal reg. dm to 5k dal a tak wogole to prowokowal i slychac jak go koledzy podpuszczali no dla mnie troche zenadfa ze xMiko ktory daje 5k jak lamnie regulamin ja wtedy mowie dobra nie chce mi sie skargi pisac dal 5k i tyle a jak ja mu chcialem dac 5k to wysmial mnie po za tym biegal mi nie znalem granic do admina legendary nic nie mam dal kare bo musial ale mysle ze rozaptrzy pozytywnie 🙂
Coś od siebie:sorry ze strzelalem po za dm nie wiedzialem biegal tak blisko dla mnie to byla prowokacja i to nie ja powinieniem zostac ukarany milego dnia zycze czytajacemu LegendarnyManV8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SZEF napisał:

Nick na serwerze: kacperek56
UID: 11333
Serial: 
Typ kary: BAN
Powód kary: Łamanie regulaminu DM
Nick członka administracji nadającego karę: LegendarnyManV8
Data nadania kary: 11:27 03.05.2023
Data zakończenia kary: 11:27 06.05.2023
Wyjaśnienie: Byłem na DM pierwszy raz z bronią palną wczesniej tylko z kolegha kupic dom czy cos xMiko napisal skarge chcial ode mnie kase on kiedys jak zlamal reg. dm to 5k dal a tak wogole to prowokowal i slychac jak go koledzy podpuszczali no dla mnie troche zenadfa ze xMiko ktory daje 5k jak lamnie regulamin ja wtedy mowie dobra nie chce mi sie skargi pisac dal 5k i tyle a jak ja mu chcialem dac 5k to wysmial mnie po za tym biegal mi nie znalem granic do admina legendary nic nie mam dal kare bo musial ale mysle ze rozaptrzy pozytywnie 🙂
Coś od siebie:sorry ze strzelalem po za dm nie wiedzialem biegal tak blisko dla mnie to byla prowokacja i to nie ja powinieniem zostac ukarany milego dnia zycze czytajacemu LegendarnyManV8

Ale wiesz ze nie za to dostałeś + podaj mi dowód jak mi chciałeś dać te 5k 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wkracza tu xMiko i jakiś wyeu to ja też kiedys jak łamał regulamin xMiko jeszcze dodam jestem bratem ciotecznym Kacperka i z nim gram to wiem jak bylo niech administracja poszukq albo ja jak ty propownowales 5k plus wiem że admini mogą jakoś sprawdzić to że najpierw pisaliście do mnie kuba812 do Kacperka nie i proponowałem 5k tak jakby koledzy xMiko się najpierw kłócili że mna i można to napewno sprawdzić kiedyś to xMiko oferował 5k i dał a ja nawet nie pisałem że kasa albo ban a oni do mnie razem z xMiko kasa albo ban nic nie zabrał Kacper i nie zadał obrażeń zwykła propozycja to była granica dm więc też powinien Kacper przeprosić i tyle ale xMiko jest zbyt agresywnie nastawiony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...