Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Hoffman


MikeY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  MikeY
Nick osoby oskarżonej:  Hoffman
Powód napisania skargi: Brak reagowania na reporty/brak reagowania na bk/faworka
Godzina zdarzenia: Między 23;30 a 00;30
Dokładna data zdarzenia: 09.08.22/10.08.22
Opis sytuacji:  Witam mianowicie z panem na F się powyzywaliśmy nieco, ja w pierwszej kolejności dostałem  muta aczkolwiek pan na F nie dostał go wcale a to dlaczego? skoro tak samo wyzywał moją osobę? Dopiero po doinformowaniu pana Hoffmana że mam nagrane video pan na F dostał mute, ale pytanie dlaczego tak? dlaczego takim kurna prawem dopiero po upomnieniu że ktoś posiada video z serwera? Czyżby faworyzacja bo to kolega czy brat? To jest wielki znak zapytania 🙂 Czekam na wyjaśnenia @Hoffmann
Dowody: Nizej będą
Coś od siebie: Wyzej

mta-screen_2022-08-10_00-21-08.png

mta-screen_2022-08-10_00-16-09.png

Edytowane przez MikeY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, garnek napisał:

@Hoffmann dlaczego gracz MikeY otrzymał karę na 3 godziny, a gracz Fidek na 1 godzinę, gdy powód kar jest taki sam?

Ponieważ z mojego punktu widzenia i z tego, co mogłem zauważyć na czacie to MikeY  w bardziej agresywnie sposób wyzywał gracza Fidek.
Wiec dlatego kara nałożona na gracza MikeY była większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .garnek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...