Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na LegendaryManV8


krzysiekdj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Krzysiek
Nick osoby oskarżonej: LegendaryManV8
Powód napisania skargi: nadużywanie uprawnień
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>: 18:50
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> : 10.08.2022
Opis sytuacji: po tym jak zostałem zatrzymany i odegrałem pod więzieniem, że się wyrywam [/try wyrywa się] funkcjonariusz mnie odkuł [ za co go szanuję ], lecz w momencie jak schowałem się nad drzwiam więzienia na ok. 4 minuty a następnie z niego wyszedłem, był pod więzieniem legendarny. po tym jak zacząłem odbiegać od więzienia legendarny tepnął mnie do niego, aby funkcjonariusz któremu uciekłem mnie zakuł.
Dowody: 
mta-screen_2022-08-10_16-45-39.thumb.png.fbc57b259682fa7d7e1de3ba4ecac33b.pngmta-screen_2022-08-10_16-46-58.thumb.png.8e939aa947153058333d2179ef5cdd60.pngmta-screen_2022-08-10_16-48-43.thumb.png.2f3d285f5344b7653f545e0ce88d0471.pngimage.thumb.png.7d2da44f1deda049b51f20449fa30860.pngmta-screen_2022-08-10_16-49-51.thumb.png.ed5e0ffa06e48b3c0fa8fd411816b163.png

Coś od siebie: nieciekawe zachowanie administracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonariusz twierdzi że przez jakieś 2/3 minuty stałeś na blipie do więzienia i gdy chciał cię złapać cały czas wchodziłeś lub wychodziłeś z więzienia, przez co funkcjonariusz nie mógł cię złapać, na logach czatu które mamy podczas rozgrywki nie widziałem nigdzie napisanej komendy /try czego nie mogę potwierdzić iż tak było.

Po czym odpuścił dalsze próby zatrzymania cb, tak wgl zastanawiam się jakie to miało być odegranie RP wchodząc i wychodząc z więzienia.

Po drugie nie powinieneś wchodzić na WNTZ, a usprawiedliwieniem nie jest to że nie widziałeś nicków kto tam stoi, wgl nie powinno cię to interesować, więc gdy ktoś wchodzi na teren zamknięty mamy prawo go albo zestrzelić z deagla lub tazera.

Edytowane przez LegendaryManV8
Dopisanie 2 zdań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Funkcjonariusz twierdzi że przez jakieś 2/3 minuty stałeś na blipie do więzienia i gdy chciał cię złapać cały czas wchodziłeś lub wychodziłeś z więzienia, przez co funkcjonariusz nie mógł cię złapać, na logach czatu które mamy podczas rozgrywki nie widziałem nigdzie napisanej komendy /try czego nie mogę potwierdzić iż tak było. 

Otrzymałeś od funkcjonariusza dowody z tej sytuacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, garnek napisał:

Otrzymałeś od funkcjonariusza dowody z tej sytuacji? 

Wystarczy to że widziałem to na inv odrazu po tym jak funkcjonariusz mi powiedział że dojechał do jail'a , zazwyczaj patrzę jak jestem na duty administracji, co robią moi funkcjonariusze a potem im mówię co muszą poprawić i im pomagam z tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...