Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Varryndem


Xenon420

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Basko2115

Nick osoby oskarżonej: Varryndem

Powód napisania skargi: Łamanie regulaminu 

Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 14:00 14:30

Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>  10.08.2022

Opis sytuacji: zabicie i kradzież wędki bez powodu gdyż nie jesteś w org przestępczej , szukałem dilera dla kolegi 

Dowody: 

Coś od siebie: chce odzyskać moją wędkę 

received_765556784703306~2.jpg

received_2272595912907813.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że zostałem oskarżony o złamanie regulaminu. Chciałbym się dowiedzieć który punkt regulaminu złamałem, z Tego co wiem to w regulaminie nie ma nawiązki że zakazane jest zabieranie rzeczy na Strefie DM a wręcz jest to dozwolone. Zostałeś zabity ponieważ stałeś na naszej strefie z kolegą, centralnie przy graffiti od przejmowania strefy więc postanowiliśmy działać. I nic to nie zmienia czy jesteś w przestępczej czy nie ponieważ regulamin tyczy się każdego gracza przebywającego na Strefie DM. Pozdrawiam serdecznie!

 

§8. Organizacje przestępcze mają możliwość przeszukiwania graczy, zabierania im wszystkich przedmiotów (oprócz wyekwipowanych, nie ma możliwości skryptowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, papitk0 napisał:

Witam, widzę że zostałem oskarżony o złamanie regulaminu. Chciałbym się dowiedzieć który punkt regulaminu złamałem, z Tego co wiem to w regulaminie nie ma nawiązki że zakazane jest zabieranie rzeczy na Strefie DM a wręcz jest to dozwolone. Zostałeś zabity ponieważ stałeś na naszej strefie z kolegą, centralnie przy graffiti od przejmowania strefy więc postanowiliśmy działać. I nic to nie zmienia czy jesteś w przestępczej czy nie ponieważ regulamin tyczy się każdego gracza przebywającego na Strefie DM. Pozdrawiam serdecznie!

 

§8. Organizacje przestępcze mają możliwość przeszukiwania graczy, zabierania im wszystkich przedmiotów (oprócz wyekwipowanych, nie ma możliwości skryptowej).

Cześć, z czego co pamiętam sam przyczepiłeś sie do naszego kolegi o to że zaczął do was strzelać i że złamał regulamin, w tym przypadku zrobiłeś to samo 

 

Skarge przekazuje dla @garnek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że my zastrzeliliśmy osobę, która była na strefie należącej do nas, a wasz kolega strzelał do nas jak sobie po prostu przelatywaliśmy helikopterem. Więc nie ma to żadnego powiązania, gadaliśmy o tej sytuacji przecież chwile później i ty sam nie wiedziałeś o takim czymś po czym napisałeś, że pogadasz z kolegą, żeby więcej tak nie robił. Po drugie to jest skarga na mnie, a wypowiadasz się całkowicie na temat innej sytuacji, w której wy nie mieliście racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak średnio mnie to obchodzi, wjechał na DM to mógł przypuszczać że może dostać. Z takimi zażaleniami do DXT a nie do nas, bo to nie nasza wina że kolega z Twojej organizacji nie widzi stref. A poza tym to jak wyraźnie piszę o strefie DM, jest to strefa bezprawia. Nikt nie będzie sprawdzał przed strzelaniem szukając gościa na tabie czy jest z organizacji czy nie bo jest to bezsensowne + z daleka nie widać jego nicku, więc powiedz mi w jaki sposób mamy to określić? Niech DXT zrobi tak, żeby zwykli gracze również widzieli, że te strefy należą do jakiejś organizacji. Dodając do tego wszystkiego fakt, że napisał on sam, że szukał dealera dla kolegi, więc wiedział co robi.

Edytowane przez papitk0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .garnek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...