Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Lidera org Logan99


zabijakaNs

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  zabijakaNs
Nick osoby oskarżonej:  Logan99
Powód napisania skargi:  Okradanie organizacji i kradzież loga
Godzina zdarzenia: 19;30
Dokładna data zdarzenia: <11.08.2022
Opis sytuacji: O tuż zaczełem sprawdzać finanse org i wczoraj dnia 10 było na koncie org 120k dnia 9 bylo ponad 200k sprawdzałem również czy ulepszenia jakieś zostały kupione o tuż nie były były takie same jak wczoraj ale jak ja zaczełem wypytywać o kase org nagle ktoś wpłacił kase na org i kupił slot na auta co przed tym tego nie było . Org powstała dnia 09.08 a wczoraj pan logan lub dziś postanowił dać wypłaty ale komu ? chyba sobie i innym z zarzadu dla mnie to nie fear jak po 2-3 dniach daje wypłaty swoim ludzią oprocz tego na leże do jednej z org na innym serwerze taka sama nazwa oprocz tego takie same logo wiec na tamtej org napisałóem czy to jest ich logo odpowiedzieli mi że tak więc to jest jasne że logo org tej jest kradzione . oprocz tego pan logan okrada org z kasy jak ja otworzyłem na temat tego usta to pan logan mnie zwyzywał co jest suportem i wywalił z org a więc w org nie korzystałem z aut ani nawet nie byłem 24h a wpłaciłem 11k więc proszę o zwrot danej gotówki .
Dowody:  o tuż co do kradzieży loga moge zawołać kogo trzeba na rozmowe na dc a co do okradania to proszę szukać w logach .
Coś od siebie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 11k wpłaciłeś jako wstepne, którego nie wpłaciłeś do końca, co do finansów cała gotówka trafiła na ulepszenia organizacji co widać w logach. Każda wypłata jest w logach Organizacji na komputerze co pozwala na rozważenie oskarżenia o wplacenie gotówki dla zarządu. Zostałeś wydalony za brak wypłaconych pieniędzy za uszkodzonego sultana. Czekam na rozpatrzenie skargi 

Załączam logi komputera

w odpowiedzi później dam ss z ulepszeń proszę również o wypowiedź @Ciasio

 

 

Co do kradzieży loga, nie jest to kradzież. Logo nie ma licencji przez co mogliśmy swobodnie użyć logo dla swojej Organizacji 

received_7816372805101659.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...