Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Logan99


zabijakaNs

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  zabijakaNs
Nick osoby oskarżonej:  Logan99
Powód napisania skargi:  Okradanie organizacji i kradzież loga
Godzina zdarzenia: 19;30
Dokładna data zdarzenia: <11.08.2022
Opis sytuacji: O tuż zaczełem sprawdzać finanse org i wczoraj dnia 10 było na koncie org 120k dnia 9 bylo ponad 200k sprawdzałem również czy ulepszenia jakieś zostały kupione o tuż nie były były takie same jak wczoraj ale jak ja zaczełem wypytywać o kase org nagle ktoś wpłacił kase na org i kupił slot na auta co przed tym tego nie było . Org powstała dnia 09.08 a wczoraj pan logan lub dziś postanowił dać wypłaty ale komu ? chyba sobie i innym z zarzadu dla mnie to nie fear jak po 2-3 dniach daje wypłaty swoim ludzią oprocz tego na leże do jednej z org na innym serwerze taka sama nazwa oprocz tego takie same logo wiec na tamtej org napisałóem czy to jest ich logo odpowiedzieli mi że tak więc to jest jasne że logo org tej jest kradzione . oprocz tego pan logan okrada org z kasy jak ja otworzyłem na temat tego usta to pan logan mnie zwyzywał co jest suportem i wywalił z org a więc w org nie korzystałem z aut ani nawet nie byłem 24h a wpłaciłem 11k więc proszę o zwrot danej gotówki .
Dowody:  o tuż co do kradzieży loga moge zawołać kogo trzeba na rozmowe na dc a co do okradania to proszę szukać w logach .
Coś od siebie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Logan99 napisał:

Pokaż jakiekolwiek dowód na okradanie organizacji ponieważ Taka nie miała miejsca

to już admina rola by sprawdził logi bo żeś kupił 2 ulepszenia pojazdów a gdzie reszta kasy hm po drugie dlaczego jak organizacja ma 2 dni dajesz wypłaty sobie i innym z zarzadu org po 3 dlaczego kradniesz loga po 4 jak nie byłem w org 24h prosze o zwrot 11k które wpłaciłem na org .

A i zapomniałem dlaczego dajesz swoim ziomką z organizacji fixy mimo ze nie możecie jest to również wykorzystywanie rangi .

Edytowane przez zabijakaNs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zabijakaNs napisał:

to już admina rola by sprawdził logi bo żeś kupił 2 ulepszenia pojazdów a gdzie reszta kasy hm po drugie dlaczego jak organizacja ma 2 dni dajesz wypłaty sobie i innym z zarzadu org po 3 dlaczego kradniesz loga po 4 jak nie byłem w org 24h prosze o zwrot 11k które wpłaciłem na org .

A i zapomniałem dlaczego dajesz swoim ziomką z organizacji fixy mimo ze nie możecie jest to również wykorzystywanie rangi .

Proszę o Jakiekolwiek dowody 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Logan99 napisał:

Czekam na werdykt @DXT

co  już ni8e umiesz wyjasnic ze nadużywasz rangi wobec swoich ziomków z org i że okradłeś organizacje z kasy bo po 2 dniach istnienia organizacji rozdałeś sobie i ziomką swoim wypłaty ? to niezle .a i jeszcze nawet nie umiesz wyjaśnić dlaczego logo dsc ukradłeś co w zaparte szedłes ze nic takiego nie zrobiłeś .

I mam nadzieje że dx takiego zachowania nie zamiecie pod dywan bo to jest karygodne kraść loga itp .

Edytowane przez zabijakaNs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zabijakaNs napisał:

co  już ni8e umiesz wyjasnic ze nadużywasz rangi wobec swoich ziomków z org i że okradłeś organizacje z kasy bo po 2 dniach istnienia organizacji rozdałeś sobie i ziomką swoim wypłaty ? to niezle .a i jeszcze nawet nie umiesz wyjaśnić dlaczego logo dsc ukradłeś co w zaparte szedłes ze nic takiego nie zrobiłeś .

Nie okradlem organizacji 

Obecne ceny ulepszeń image.png.2cabc0e12753e582d2e3c691c8944edb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecne ale wczoraj było to samo tylko ulepszenie aut było za 120 i dziś to samo wczoraj było 120k na koncie organizacji a dzis było 40 a ulepszenie było równiż za 120k jak sie odezwałem na temat kasy org to twój ziomeczek nagle wpłacił kase na konto org i kupił owe ulepszenie by nie było przypału . i powiedz mi jedną rzecz dlaczego 2 dni od powstania org dałeś wypłaty sobie i swoim ziomką ?

I nie chodzi tu że nic nie kupowałes bo wiem że coś ulepszeń kupiłeś ale powiedz mi co sie stało z reszta kasy ? bo napewno ulepszenia obecne co sa kupione nie kosztowały 600k bo taki był zarobek org . o tuż nie umiałes mi tego wyjaśnić . następna sprawa nie było by tej skargi jak byś zachował się wobec mnie w porządku  byłem w org nie całe 24h nie korzystałem z aut a wpłaciłem 11k na org po czym ty mnie wywaliłes jak odezwąłem się gdzie jest kasa org . więc domagam się zwrótu owej gotówki którą wpłaciłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, zabijakaNs napisał:

ale nie zmieni to faktu ze je ukradłeś i jako duma serwa czyli członek administracji powinieneś kare za to dostać bo jak to świadczy o serwie jak supert kradnie czyjąś własność .

Tak, do kradzieży loga się przyznaję, i zdaje sobie zdanie że źle postąpilem. Aczkolwiek co do okradania organizacji, taka sytuacja nie miała miesjca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2022 o 15:11, Logan99 napisał:

Tak, do kradzieży loga się przyznaję, i zdaje sobie zdanie że źle postąpilem. Aczkolwiek co do okradania organizacji, taka sytuacja nie miała miesjca.

dziwne że z moich obliczeń wychodzi inaczej a jeszcze organizacja miała 2-3 dni a ty wypłaty dałeś tylko ciekawe komu bo ja nic nie dostałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, zabijakaNs napisał:

dziwne że z moich obliczeń wychodzi inaczej a jeszcze organizacja miała 2-3 dni a ty wypłaty dałeś tylko ciekawe komu bo ja nic nie dostałem .

Nie dawałem nikomu wypłat, Nawet jeśli, nie ma uwzglednionego regulaminu organizacji - co oznacza że z pięniedzmi moge robić co chce. Twoje obliczenia są nie własciwe oraz nie przekładają sie na prawdę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Logan99 napisał:

Nie dawałem nikomu wypłat, Nawet jeśli, nie ma uwzglednionego regulaminu organizacji - co oznacza że z pięniedzmi moge robić co chce. Twoje obliczenia są nie własciwe oraz nie przekładają sie na prawdę

 

możesz robić ale nie po 2 dniach i nie tak jak ty sobie chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...