Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ] Kapiczek33 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Fenix


gkapiczek33

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Kapiczek33
UID: 13473
Serial:  E0C94A0FED4AF9C6DCFC1B6679683A82
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) ZPJ
Powód kary:  Celowy Taran
Nick członka administracji nadającego karę:  @Fenix
Data nadania kary:  14:51 08.05.2023  
Data zakończenia kary: 02:51 09.05.2023
Wyjaśnienie:  Więc tak.  Z Graczem Którego Taranował Ponieważ się Do tego przyznaje Miałem się wymienić Pojazd za Pojazd Gracz ten Chciał mnie oszukać Ponieważ kłamał że Posiada pojazd na wymianę I Kwotę Pieniężną Którą miał Dopłacić w  ramach wymiany. Niestety Ten Gracz Próbował mnie oszukać na Początku udawał że nie pamięta Pinu Do Bankomatu a następnie wezwałem Admina. Fenixa Który  Powiedział temu graczowi że Pojazd który chciał wymienić Nie był jego  Kłamał Administratora  że Pojazd należy Do niego Zmarnował mi sporo czasu jak i Członkowi Administracji Fenix Ponieważ przez ten czas który on ściemniał Ktoś inny mógł Potrzebować Pomocy Byłem mega zły ponieważ chciałem szybko  załatwić bo miałem zamiar wyjść na dwór przez tego gracza nie miałem już okazji wyjść na dwór ponieważ moi znajomi Poszli se do chaty  Wiem co zrobiłem źle i żałuje tego trochę ale wtedy jeszcze nie myślałem o konsekwencjach tego czynu który zrobiłem byłem głupi i dałem się namówić koledze aby to zrobić ponieważ on też zmarnował czas bo chciał  jechać gdzieś szczerze nie wiem gdzie mało mnie to interesuje ale wiem co zrobiłem i mega żałuję i przepraszam jeśli trzeba moge zapłacić temu graczowi za naprawę Chciałbym o wybaczenie i danie drugiej szansy a obiecuje że druga taka sytuacja się nie wydarzy
Coś od siebie:  Proszę o wysłuchanie ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...