Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na LegendaryManV8


kebcio1m.ernings

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szymon2115
Nick osoby oskarżonej:  LegendaryManV8
Powód napisania skargi: Brak zapłaty za wygraną w evencie (Derby monsterami 25k wygrana)
Godzina zdarzenia: 11:42-11:55
Dokładna data zdarzenia: 14.08.2022
Opis sytuacji: Wygralem event (derby monsterami) i moderator (LegendaryManV8) nie przekazal mi 25tysięcy złoty a następnie napisał ze trzeba byc cierpliwym i po chwili sobie wyszedł z serwera bez żadnej informacji ani nic poczekałem 20 minut ale moderator nie wrócil i nie przekazal mi gotówki (według mnie nie powinno miec takie coś sytuacji licze na rozwiązanie sprawy pozdrawiam :) 

Tutaj jeszcze ss ze na pewno wygralem 🙂 (jeszcze jak spadlem to nie dostałem gotówki)
image.thumb.png.12beadf7447b08d8579d49c817dd4dde.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pisałem ci że napisze do DXTj, co też zrobiłem, również napisałem ci później że trzeba być cierpliwym, kasa za event została pobrana z mego konta i po wygraniu automatycznie powinieneś ją dostać, nie wiem dlaczego się tak nie stało. Ale tak jak mówie, napisałem do DXTj i czekam na jego jakąś jego reakcję. Dla jasności ja cię nie oszukałem, ino prawdopodobnie system się zaciął czy coś. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .garnek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...