Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Propozycja dot. SAPD


noobcio

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 4915
Dlaczego mamy ją wprowadzić?: Gdyż polepszyło by to RP oraz urealniło cały przebieg akcji, a także ominęło niepotrzebne wycofywanie akcji, które mogły by się zakończyć dużo ciekawiej dla jednej, jak i drugiej strony.
Dokładny opis propozycji:
1. Powiększenie limitu osób w kajdankach do dwóch osób, gdyż radiowozy mają 2 miejsca na zatrzymanych, ponieważ dziwne jest to, że ma się jedną osobę w kajdankach, a resztę akcji trzeba odrzucać, ze względu na brak możliwości wzięcia drugiej osoby.
2. Możliwość sprawdzania licencji na broń interakcją, rozwinęło by to RP jak i przeszukiwanie osób zatrzymanych, gdyż aktualnie jedyne co możemy zrobić, to zapytać o licencję na czacie, nie mając przy tym potwierdzenia o takowej.

Co by wniosło to do rozgrywki: Ciekawsze, bardziej rozwinięte akcje SAPD, więcej możliwości dotyczących odgrywania RP, w tym przesłuchań i zatrzymań.

  • Lubię to 1
  • Dziękuje 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniuZaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...