Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na mlodycygan


Kvba

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: TakiKubus

Nick osoby oskarżonej: mlodycygan

Powód napisania skargi: chodziłem obok szlabanów do siedziby sapd bo czym mam kajdanki i dostaje 30 min wiezienia

Godzina zdarzenia: ok.15 50

Dokładna data zdarzenia: 15.08.2022

Opis sytuacji: chodziłem obok szlabanów do siedziby sapd bo czym mam kajdanki i dostaje 30 min wiezienia. Nawet nie weszłem na ich teren a teraz siedze 30min już wcześniej pisałem z gościem i kliknąłem przypadkiem spacje i przeskoczyłem nad szlabanami i już mam kajdanki. Te zachowanie tych sapd jest żałosne innemy który ze mną siedzi w więzieniu nei chcieli mu padać ich praw.

Dowody: nie mam żadnych bo nie miałem po co nagrywać jak nic nie robiłem ale podobno któryś z sapd ma nagranie to proszę pokażcie i oddajcie mi 30min gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że gdy wszedłeś pierwszy raz, to zakułem Cię, wyniosłem poza teren SAPD po czym rozkułem, czyli kary (30min) Ci nie dałem za pierwszym razem. Po jakimś czasie drugi SAPD, MLODYADI zgłosił na radiu, że znowu ktoś wchodzi nam na bazę, przyjechałem, spytałem czy to Ty, zostałem poinformowany, że to Ty. Za WNTZ jest kara, owego więzienia 30minut. Nie zrobiłem nic, co łączyłoby się z tą skargą. Wejście = kara.

Edytowane przez mlodycygan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kvba napisał:

Nick z serwera: TakiKubus

Nick osoby oskarżonej: mlodycygan

Powód napisania skargi: chodziłem obok szlabanów do siedziby sapd bo czym mam kajdanki i dostaje 30 min wiezienia

Godzina zdarzenia: ok.15 50

Dokładna data zdarzenia: 15.08.2022

Opis sytuacji: chodziłem obok szlabanów do siedziby sapd bo czym mam kajdanki i dostaje 30 min wiezienia. Nawet nie weszłem na ich teren a teraz siedze 30min już wcześniej pisałem z gościem i kliknąłem przypadkiem spacje i przeskoczyłem nad szlabanami i już mam kajdanki. Te zachowanie tych sapd jest żałosne innemy który ze mną siedzi w więzieniu nei chcieli mu padać ich praw.

Dowody: nie mam żadnych bo nie miałem po co nagrywać jak nic nie robiłem ale podobno któryś z sapd ma nagranie to proszę pokażcie i oddajcie mi 30min gry

Dowody świadczą o czym innym, wszedłeś na teren zamknięty, a z tego co mi wiadomo to jeżeli ktoś nam wejdzie na teren to możemy nawet z Deagla strzelać, więc ja bym się cieszył że BW nie mam wbitego. Masz coś jeszcze do dodania czy możemy zamykać skargę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...