Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza Rybsonek


mysza335i

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Mysza
Nick Oskarżonego: Rybsonek
Powód Skargi: Złamanie Regulaminu 
Data I Godzina Zdarzenia: 01.06.2023 / 23:19
Opis całej sytuacji: Cała akcje ugadał gracz Krejzol piszac ze jedzie z Ziomkiem czyt. Zemną Na akcjie gdzie miało byc bez zabijania i lutowania ale okazało sie inaczej. Na dole załacze film z całego zdarzenia.
Coś od siebie: Sadze ze takie akcje nie sa na miejscu. Jeśli sie chłopy umawiaja to niech sie tej umowy trzymaja :3
Dowód! (Wymagane!): 


Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wędka nie jest przedmiotem którego nie można zabrać 

2. Krejzol ugadywal się coś tam z kesym z którym siedziałem na dc. Mówił że kogoś wiezie na dm i mogę ładować do pasażera, no i tak zrobiłem, zlootowalem go z wędki i to tyle. 

Nie widzę powodu dla którego miałbym dostać karę, dm to nie jest strefa bezpieczna nie wjeżdża się na nią z wędka, wjechałes na własną odpowiedzialność. Jeśli admin będzie innego zdania jestem w stanie się dogadać. Aktualnie nie widzę powodu dla którego miałbym zostać za to ukarany. Tyle z mojej strony pozdrawiam :))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, rybsonekk napisał:

1. Wędka nie jest przedmiotem którego nie można zabrać 

2. Krejzol ugadywal się coś tam z kesym z którym siedziałem na dc. Mówił że kogoś wiezie na dm i mogę ładować do pasażera, no i tak zrobiłem, zlootowalem go z wędki i to tyle. 

Nie widzę powodu dla którego miałbym dostać karę, dm to nie jest strefa bezpieczna nie wjeżdża się na nią z wędka, wjechałes na własną odpowiedzialność. Jeśli admin będzie innego zdania jestem w stanie się dogadać. Aktualnie nie widzę powodu dla którego miałbym zostać za to ukarany. Tyle z mojej strony pozdrawiam :))) 

Ta tylko ze mieliście tam ugadane wszystko. Ja tylko licze na to ze oddasz wedke i tyle bedzie po sprawie 🙂. Bo tam sie umawiacie a potem wychodzi jak wychodzi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...