Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o Unbana Apelacja od Kary Od administratora Bartekfal


jarooo_14

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze Rajcyk
UID:  13622
Serial: ABFE2A4DEB6A0B12389156EFA7850EA3
Typ kary: BAN
Powód kary: Złamanie Regulaminu na DM  
Nick członka administracji nadającego karę: Bartekfal
Data nadania kary: 02.06.2023
Data zakończenia kary: 05.06.2023
 

Wyjaśnienie: Chciałbym wyjaśnić jedno kwestie rzecz ujmując na filmie oskarżającym mnie nie ma jasny szczegółów nie wiedziałem ze był na BW bo wybiegł za ściany i go nie widziałem że leżał i że ktoś go podniósł i widziałem ze lotował mojego członka z organizacji więc chciałem przerwać jakże ten ustępek jego zabijając go i powstrzymać go nie zostałem nawet poinformowany że był na BW chciałem tylko powstrzymać go w lotowaniu mojego członka z organizacji i poza tym chyba też nie wypada jak sie jest na BW i udawając sie w kierunku opuszczenia strefy DM wchodzić na środek ulicy tylko czym prędzej uciekając z miejsca zdarzenia 
 

Coś od siebie: Przepraszam za moje czyny to był mój pierwszy błąd i mam nadzieje że ostatni postaram sie już nie zabijać ludzi którzy są na BW oraz nie łamać regulaminu Prosze o Pozytywne rozpatrzenie sprawy bądź zmienienia kar na lżejsza już i tak moja organizacja dostała minusa za ten mój zły uczynek Przepraszam i z góry dziękuje za rozpatrzenia sprawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...