Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza Okikosek


__TopkaToes__

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: ToMilek_ 😃
Nick Oskarżonego: Okikosek ( Random )
Powód Skargi: Policja kampi przed mechanikiem gubiąc poscig
Data I Godzina Zdarzenia: 03.06.2023 okolo godz 19:00
Opis całej sytuacji: Zachowanie policij ale to dzieje się tak prawie zawsze gu
bią pościg któren jest na DM i czekają przed mechanikiem aż przyjedziemy naprawić auto bo wiadomo na DM się psuje pojazd a to jest najblizszy mechanik ( Wyrok 120 minut za obraze i DM myślę ze 120 minut za obraze gdy nawet nikogo nie obraziłem tylko sobie tak dopisał bo nie miał co wpisać ) Poprosze dowód w którym obraziłem kogoś i zrobiłem celowego VDMA 😄
Coś od siebie: Licze na pozytywne rozpatrzenie skargi 😄
Dowód! (Wymagane!): 

image.png

Edytowane przez __TopkaToes__
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczko, już Ci odpowiadam, dostałeś 75m a nie 120m więc nie rozumiem dlaczego kłamiesz. Otrzymałeś 40m za potrącenie FP oraz 35 za obrazę FP. Nie wiem w jaki sposób mam Ci to udowodnić, skoro używałeś VoiceChatu, sprawdzę nagrania, dodatkowo potwierdzą to inni FP którzy byli na akcji. Poza tym zastawiliśmy na was zasadzkę i nie ma w tym nic złego, zwłaszcza, że mieliśmy odpowiednie informacje o aucie jak i o pasażerach. Nie rozumiem też co oznacza "to się dzieje tak zawsze" w Policji jestem dłuższy czas i to była moja pierwsza taka akcja na mechaniku w LS więc nie rozumiem tego, poza tym było nas trzech, ja jedyny z MP5, reszta z bronią krótką, was było 4 w aucie a na DM mogło być więcej, dodatkowo pewnie byliście uzbrojeni w M4, więc jakie nasze szanse na DM? Takie jak wasze na tym mechaniku. Przykro mi ale gdyby ogólnie auto nie było poszukiwane pewnie nie zawracalibyśmy sobie głowy by czekać 10 minut aż przyjedziecie na mechanika. Dodatkowo ja mógłbym powiedzieć, że mnie obraziłeś bo "Random" przy moim nicku wydaje mi się obraźliwe, naprawdę daj sobie spokój, poza tym powinieneś na mnie skargę w innym dziale napisać ale to już inna sprawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, __TopkaToes__ napisał:

No i juz kłamiesz dostałem godzine  20 minut 🙂

Godzine 20 minut? XDDD, mordo ty sie znasz na zegarku? Godzina i 20 minut to jest 80 a nie 120 minut, co nie zmienia faktu ze dostales 75 minut XD. Już byli tacy co myśleli, że godzina ma 100 minut i źle skończyli, także radzę się poprawić.

 

4 godziny temu, __TopkaToes__ napisał:

Nie uzywałem voice chatu ja pisałem na czacie, kolejne kłamstwo

iks de.

Edytowane przez Okikosek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, może jako iż jestem kompetentnym funkcjonariuszem to wypadało by mi poinformować, że jako iż byłem na służbie we frakcji SAPD to powinieneś napisać na mnie skargę w linku poniżej, a nie w dziale w którym pisze się skargi na graczy którzy nie pracowali w danym momencie we frakcji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...