Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o zdjęcie kary na prawojazdy nadanej przez kopacka


stallensis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kuba812
UID: 11336
Serial: 41ADE155091E4FCFBD9C50086B59EE54
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) - ZPJ
Powód kary: Celowy VDM graczy oraz Frakcji, WNTZ Odwalanie pojazdem, Skoki na doherty.
Nick członka administracji nadającego karę: kopacka
Data nadania kary: 20:20 - 04.06.2023
Data zakończenia kary: 20:20 - 10.06.2023
Wyjaśnienie: Chciałbym opisac to wszystko jeszcze raz zaczeło się to pewnego po południa gdy wrocilem ze szkoly to zagrałem w mta na out rpg i jechalismy meritem gracza kacperek56 był tam wlasciciel pojazdu jak i ja oraz gracz Kubx i nagle policja nas zatrzymuje było to 2 tyg temu ok. policja zaczyna nagle przeprowadzac fts'a bez zadnego 10-38 nikt tego nie nagrywal i od tamtego momentu byłem poszukiwany bo wyszedlem z auta wraz z Kubx i poszlismy do salonu na doherty następnie gdy policja zaczynała nas gonic uciekalismy przyznam jesli kierował kacperek56 zawsze do wody wlatywal albo coś wtedy logałem nawet jesli mialem z/w a on rozpocząl poscig rowniez jak mnie i kacperka56 wyrzucil wujek za odwalanie WujekEddy no i to tez sie przyczynilo do naszego odwalania z policją nie z graczami tylko sapd jeśli to juz czytasz to powiem ze wujek wyrzucil za to ze siebie przeszukujemy i celujemy robili to nawet na szkoleniach pelnoprawni ale to akurat nas wyrzucil no szkoda ale dodam ze skokow na doherty nie robilem chyba nigdy kacperek56 on nbawet sie przyzna bo robil policji tez nie chcialem taranowac przyznam zdarzylo sie celowy vdm byl tak na graczu i pracowniku sapd : noobcio ale byl na drodze lecz zawrocilem i zrobilem to dwa razy kara sie nalezy lecz te 7d to trochę długo więc jesli dostalem zpj od wyrozumialego administratora to mysle ze warto apelowac ja napewno chcę sie zmienic i poddac sie policji odsiedze to co musze i chcę zmienic nick - skina ogarnac sie po prostu nie wiem jak kacperek56 gadalismy razem wczoraj do pozna o tym co się stało przykra sprawa bo to 7d kacperek przyzna się ze mnie wepchnal w policje nie raz . jeszcze raz chcialbym bardzo przeprosic za swoje zachowanie i przyznac ze te prawko zmienilo moje myslenie na serwerze o 360 stopni dalej się nie rozpisuje wiesz jak było jesli gdzies napisalem cos zle to tez przepraszam szkoda mi tego co się stało jeszcze raz przepraszam - PRZEPRASZAM
Coś od siebie: PRZEPRASZAM tylko tylę moge napisac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...