Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN od Yukino dla michalmichal05


michalll99

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick na serwerze: michalmichal05
UID: 12001
Serial: idk co to
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: „obraza serwera”
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino
Data nadania kary: 05.05.23
Data zakończenia kary: 03.10.23
Wyjaśnienie: Wczorajsza apelacja została odrzucona, zrozumiem Yukisia ze może nie zrozumiałaś całego opisu sytuacji. Przyjmuje bana na barki aczkolwiek wnoszę ponowną apelację. Dostałem bana za obrazę serwera a po raz kolejny zaznaczam były to tylko moje opinie dotyczące frakcji SAPD. Sam serwer uwielbiam, kocham jedyny na którym mogę grać i doceniam prace każdego z administracji jak i samego zarządu OutRPG. 

Jesli uważasz to za obrazę to najserdeczniej przepraszam ale nie mogę wytrzymać bez gry na tym serwerze, wspaniałe skrypty, gracze itd. Powtarzam przyjmuje bana na barki ale nie jest to obraza. Przepraszam serdecznie za moje zachowanie, być może podsumowałem frakcje SAPD w zły sposób, powiedziałem na ich temat złe słowa. Rozumiem Pani zdenerwowanie ze tak napisałem itd ale najmocniej przepraszam i proszę o zrozumienie. Jeśli to nic nie da proszę chociaż o skrócenie bana do minimum bo naprawdę jest to piękne dzieło ten serwer i nie wyobrażam sobie gry bez tego serwera. Proszę o odpowiedz i argumenty z Pani strony.

Serdecznie pozdrawiam cały serwer i administracje, proszę o zrozumienie i podtrzymanie mojego zdania❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

 

🇵🇱Poniższa wiadomość dot wczorajszej apelacji 🇵🇱

Witam na początku każdego kto tu czyta, na wstępie odrazu zaznaczę że nie jest to żadna obraza serwera, tylko moje dotychczasowe relacje i uwagi, nie wiem co Pan Yukino miał na myśli dając bana i powód jako obraza serwera…

Zacznijmy na wstępie od zachowań policji, sytuacja z dnia 05.06.23 piękne popołudnie, myślisz program sobie na oucie, fajny serwer, optymalizacja, sloty itd. Stoisz sobie na mechaniku automatycznym, czekasz na naprawę swojego auta, nagle podjeżdża radiowóz tez się naprawia wszystko pięknie. Po chwili czas naprawy dobiega końca wchodzisz do auta i odrazu bez żadnego odegrania roleplayu zostajesz odstrzelony i zakuty. Pytasz o co chodzi, zgodnie z prawem panującym zatrzymana osoba ma możliwość dowiedzieć się za co jest się zatrzymanym i co to za akcja przeciwko tobie. Niestety tu panowie policjanci nawet się nie odzywają, nic nie napiszą. Wezwałem w tym momencie administratora pisząc reporta żeby wyjaśnił sytuacje bo jest cos nie tak, admin przychodzi tepa moje auto kawałek obok mechanika i idzie jakby nic nie dowiadując się po co pisałem reporta, co chce wyjaśnić itd (jeśli dobrze pamietam był to R4DZ1K- czy jakoś tak, przepraszam jeśli pomieszałem litery w nicku). Policja zakuwa mnie i przewozi do paki, policjant Krecik przedstawia zarzuty których nigdy nie słyszałem ponieważ nie zdąża mi się często być zatrzymywanym. Mówię ok juz trudno wyjaśnię to na pm z policjantami.

Wkrotce zacząłem na twitterze pisac ze niektórzy policjanci powinni zostać ponownie przeszkoleni, wymienieni ponieważ nie jest to pierwsza sytuacja z sapd a skarg jest o dziwo dużo.

Na twitterze rozwinęła się duża konwersacja, ja wraz z innymi graczami zaczęliśmy wypisywać incydenty policji które nam doświadczały i nie jest to pierwsza taka sytuacja że policja sobie pozwala na takie rzeczy i czuje się bezkarna. 

Wiem cos o tym że administracja broni frakcję SAPD i jej wybryki ale co niektóre akcje policji nie są na miejscu i nie powinny mieć miejsca. 

Rozmowa na twitter dalej trwa, odzywa się coraz więcej graczy, dzielimy się relacjami odnośnie frakcji SAPD.

Po mojej wiadomości odnośnie ze zauważyłem ze administracja Out współpracuje z sapd i jej bronią, Pan R4DZ1K (czy jakoś tak sorki jeśli przekręciłem) napisał ze od spraw frakcji jest KSF. Napisałem mu ze słyszałem o przypadkach gdzie skorumpowane osoby z komisji spraw frakcyjnych zostali przekupywani aby np nie dostać bana za odwalanie radiolką itd. Według mnie nie powinny mieć takie sytuacje na serwerze, ponieważ psuje to wizerunek serwera i włożonej pracy Pana DXTJ’a. 

Po tej wymianie słów dot. SAPD dostałem bana za „obrazę serwera” od Pana Yukino. Panie Yukino - nie będzie to hejt czy coś podobnego ale wymiana słów i relacji dotyczących serwera to nie jest obraza a własna opinia, która może przydać się samemu zarządowi jak i graczom. Jest to na zasadzie dam prosty przykład z życia ( mama doradza ci co masz ubrać zimą bo już to doświadczyła i chce cie uprzedzić). Ok koniec nie martwmy się tym. 

Co do frakcji SAPD jest jeszcze kilka zastrzeżeń taranowanie uciekającego motocyklisty, skakanie radiowozami z górek podczas pościgu itd. Zostawmy ten temat na kiedy indziej.

Jesli ktoś będzie to czytać to taka moja życiowa rada do SAPD albo jego zarządu. Jeśli serwer ma być fajny, i każdemu ma się podobać to wszelkie sytuacji ze strony gracza jak i policji, straży czy nawet ems powinny być karane aby takich sytuacji nie było, rozumiem ze masz może kolegę i nie chcesz mu wstawić bana albo zabrać licencje na prawo jazdy ale faworyzacja jest jednym z negatywnych aspektów danego serwera i nie powinno się to zdążać. 

Co do obrazy serwera, zarząd, jak i najwyższe rangi administracyjne mogą sobie sprawdzić logi i wysyłane wiadomości, oraz wyciągnąć z tego wnioski. Panie Yukino - wiadomość do Pana proszę przeczytać uważnie tą wiadomość nawet 2 razy aby zrozumieć sens tej wypowiedzi. 

Coś od siebie: Jest to pierwszy serwer w mta na którym tak dobrze mi się gra, przegrałem tutaj ponad 110h, uzbierałem na samochody etc. Ja osobiście mogę wybaczyć wybryki SAPD’u i inne dziwne rzeczy, proszę tylko o zaakceptowanie apelacji, ponieważ powód bana się nie zgadza, tak jak mówię po raz któryś to były wyłącznie moje dotychczasowe opinie i relacje na temat tej frakcji o której mowa w każdym akapicie. Nawet jeśli była to obraza to najmocniej przepraszam, przy tej sytuacji co pisałem w pierwszym akapicie emocje panowały nad mną i nie wytrzymałem, musiałem dodać swoje 3 zdania.

Dużo się rozpisałem, ale proszę o szanse i zaakceptowanie mojej apelacji. 

Pozdrawiam serdecznie cały serwer, właściciela i administracje.

Milego dnia❤️❤️❤️ michalmichal05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...