Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o zdjęcie kary na prawo jazdy nadanej przez kopacka


stallensis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kuba812
UID: 11336
Serial: 41ADE155091E4FCFBD9C50086B59EE54
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) - ZPJ
Powód kary: Celowy VDM graczy oraz Frakcji, WNTZ Odwalanie pojazdem, Skoki na doherty.
Nick członka administracji nadającego karę: @Kopacka
Data nadania kary: 20:20 - 04.06.2023
Data zakończenia kary: 20:20 - 10.06.2023

Wyjaśnienie: Otóż tak drogi kopacka wiem a raczej domyślam się dlaczego odrzucałeś moje poprzednie apelację nie chcę zbytnio do nich wracać ale powiem krótko i na temat były średnie a z twojego punktu widzenia po prostu słabe . Poprzednie apelację pisałem szybko nie zwracałem uwagi na błędy ortograficzne w moich apelacjach , nie będę rozwijał całych poprzednich apelacji ponieważ tam opisałem nie dokładnie moje zachowanie . Przyznam z góry i przeproszę - przepraszam wszystkich graczy które z mojej osoby ucierpiały lub miały niekorzyść , kopacka od razu powiem znasz sprawę moją jak i kacperka56 , nasze odwalanie czyli taranowanie policji i uprzykrzanie im pracy-służby ogólnie gry . Cała sytuacja tak się rozwinęła że zabrałeś mi prawo jazdy i słusznie nie będę się o to wykłucał miałes powód , z tego co wiem nie da się apelować o skrócenie kary . Nie wiem jak to było z twojego punktu widzenia odrzucenia moich poprzednich apelacji , ja kuba myślę że to dlatego że uważasz że kara się należy i to doskonale rozumiem lecz nie mam już prawa jazdy od 4 dni i myślę że takowa kara u mnie dużo zmieniła od razu jak minie kara lub co lepsze dostane unbana to nie będę odwalał z sapd . Chciałbym skończyć tak zwane odwalanie z policją czyli SAPD i graczami nie chcę nikogo taranować bo wiem jakie są z tego konsekwencje . Dając mi tego bana zrozumiałem że wszystko nie jest na dłuższą metę . Jeszcze raz chciałbym napisać że znam z jakimi konsekwencjami się to wiąże , gra bez prawa jazdy to dla mnie trochę nuda bo nic nie mogę robić nawet pracować na pracach dorywczych .

Coś od siebie: Mam nadzieję że docenisz to między innymi moje przeprosiny i uwierzysz mi że nie będę już odwalał po za tym jeśli bym odwalał to bym znów został ukarany a tego nie chcę . Nie ma pojęcia co tu więcej mogę zrobić - zrobiłem to co mogłem czyli odczekać 24h  i apelować ponownie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...