Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] JarekRodriguez zbanowany przez Bartekfal prośba o UNBAN lub skrócenie kary.


lixope

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: JarekRodriguez

UID:7307

Serial:20C769E761C8B1967679E95E5B11F192

Typ kary: BAN

Powód kary: "próba kupna majątku za walutę poza serwerową"

Nick członka administracji nadającego karę: Bartekfal

Data nadania kary:06.06.2023

Data zakończenia kary:05.08.2023

Wyjaśnienie: Kilka dni temu wpadłem na pomysł ab zrobić coś z pieniędzmi psc i pomyslałem że kupie coś za to proponując jakąś kwotę jakiemuś graczowi. Nie wiedziałem że jest to nie dozwolone na takim serwerze. Szczerze to nie zauważyłem w regulaminie takiej rzeczy jak karanie za handel walutą poza serwerową.

Coś od siebie: Bardzo lubię ten serwer i następnym razem zapoznam się dokładnie z regulaminem oraz nigdy więcej czegoś takiego nie zrobię. Myślę że moje słowa zostaną wzięte pod uwagę. Obiecuję że nigdy więcej coś takiego się nie wydarzy. 

Edytowane przez Lixope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lixope napisał:

Nick na serwerze: JarekRodriguez

UID:7307

Serial:20C769E761C8B1967679E95E5B11F192

Typ kary: BAN

Powód kary: "próba kupna majątku za walutę poza serwerową"

Nick członka administracji nadającego karę: Bartekfal

Data nadania kary:06.06.2023

Data zakończenia kary:05.08.2023

Wyjaśnienie: Kilka dni temu wpadłem na pomysł aby zrobić coś z pieniędzmi psc i pomyslałem że kupie coś za to proponując jakąś kwotę jakiemuś graczowi. Nie wiedziałem że jest to nie dozwolone na takim serwerze. Szczerze to nie zauważyłem w regulaminie takiej rzeczy jak karanie za handel walutą poza serwerową.

Coś od siebie: Bardzo lubię ten serwer i następnym razem zapoznam się dokładnie z regulaminem oraz nigdy więcej czegoś takiego nie zrobię. Myślę że moje słowa zostaną wzięte pod uwagę. Obiecuję że nigdy więcej coś takiego się nie wydarzy. Uważam jednak trochę że taka kara jest trochę za duża kara z tego powodu że niezapoznałem się zbyt dobrze z regulaminem a poza tym to była próba więc myślę że jak dostanę Unbana więcej się to nie powtórzy. Lubię ten serwer i myślę że dasz mi unbana Bartekfal.   ♥️♥️♥️

Edytowane przez Lixope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lixope zmienił(a) tytuł na [BAN] JarekRodriguez zbanowany przez Bartekfal prośba o UNBAN lub skrócenie kary.

Widocznie nie znałeś  regulaminu serwera, a nie znanie go nie zwalnia z nie przestrzegania go. Ja ci tej wędki bym nie sprzedał, ale inny gracz możliwe że już tak więc dlatego złożyłem skargę by po prostu na serwerze nie było żadnych wymian z udziałem waluty poza serwerowej. Czy ci admini dadzą unbana to już ich sprawa, ale przed w ogóle tym pomysłem mogłeś zapoznać się z regulaminem i upewnić się, czy takie coś jest w ogóle dozwolone.

Edytowane przez armix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2023 o 21:36, Lixope napisał:

Nick na serwerze: JarekRodriguez

UID:7307

Serial:20C769E761C8B1967679E95E5B11F192

Typ kary: BAN

Powód kary: "próba kupna majątku za walutę poza serwerową"

Nick członka administracji nadającego karę: Bartekfal

Data nadania kary:06.06.2023

Data zakończenia kary:05.08.2023

Wyjaśnienie: Kilka dni temu wpadłem na pomysł ab zrobić coś z pieniędzmi psc i pomyslałem że kupie coś za to proponując jakąś kwotę jakiemuś graczowi. Nie wiedziałem że jest to nie dozwolone na takim serwerze. Szczerze to nie zauważyłem w regulaminie takiej rzeczy jak karanie za handel walutą poza serwerową.

Coś od siebie: Bardzo lubię ten serwer i następnym razem zapoznam się dokładnie z regulaminem oraz nigdy więcej czegoś takiego nie zrobię. Myślę że moje słowa zostaną wzięte pod uwagę. Obiecuję że nigdy więcej coś takiego się nie wydarzy. 

Mi tez oferowales wymiane pscka za siano w mta. Pisalem ci ze to nielegalne to zes poszedl i wymienil u kogos innego XD brawo

Edytowane przez kxsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...