Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

{BAN} loczek80 zbanowany przez @kopacka prosba o zdjecie kary


loczek80.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: loczek80
UID: - nie pamietam i nie moge sprawdzic 
Serial: 78C51942587F0E710B9BD5A4CC721863
Typ kary: ban
Powód kary: obraza administratowa
Nick członka administracji nadającego karę: @Kopacka
Data nadania kary: 06.06 
Data zakończenia kary: 04.10
Wyjaśnienie: Wczoraj bylem sobie na dm i nagle dostalem kule w leb i podchodzi ktos i mnie zaczyna lutowac, wiec sie zragowalem. I zaczalem wyzywac jakiegos gracza i administrator myslal ze to do niego. Koledzy pisali mi na organizacji ze tam jest administrator i pod wplywem emocji powiedzialem "w chuju to mam ze tu jest admin" i tyle moge sie przyznac.
Coś od siebie: Bardzo przepraszam za moje zachowanie juz wiecej sie to nie powtorzy, zebym byl bez karny moge otrzymac kare mute na jakis czas. Pozdrawiam

Edytowane przez loczek80.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • loczek80. zmienił(a) tytuł na {BAN} loczek80 zbanowany przez @kopacka prosba o zdjecie kary

Od siebie dodam, że miałem ostatnio (tj. 06.06.2023r.) konfrontację z owym graczem i to nie jest jednorazowa sytuacja, w której odpala się bez powodu - i nie są to obrazy typu: ty głupku, tylko od razu leci po bandzie. To, że tutaj wyrażasz skruchę, i tłumaczysz się, że działałeś pod wpływem emocji to jest jakiś nieśmieszny żart. Jak masz problem z wyrażaniem emocji to udaj się do specjalisty i próbuj to zmienić. W moim mniemaniu odrzuciłbym tą apelację, żeby koleś nauczył się żeby więcej tak nie postępować. Tym razem mu się upiecze i dalej będzie wariować.
Ciesz się, że jak cisnąłeś mnie i mojego ziomka to nie miałem zamiaru tego zgłaszać, bo gra ma sprawiać frajdę, a nie za wszelką cenę szukać haków na wszystkich żeby dostawali kary, ale jak widzę, że finalnie za to co robiłeś dostałeś karę to postanowiłem się wypowiedzieć tutaj, żeby każdy kto to czyta mógł sobie na spokojnie z chłodną głową podejść do Twojej apelacji. Nie pozdrawiam i życzę szybkiej poprawy stanów emocjonalnych, bo nie jesteś w stanie nad nimi panować.
+Przepraszam, że wypowiadam się w nieswojej apelacji, aczkolwiek chciałbym żeby dzieci w jego wieku zaznajamiały się bardziej z kulturą niżeli ma być na odwrót.

Edytowane przez Kieru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego czy będę miał mute'a nie jesteś Ty - jeżeli wnosze do tematu coś za co Ty mógłbyś dostać odrzucenie apelacji to nie skutkuje to mutem - przynajmniej na innych serwisach to tak działa. Razem z kolegą bodajże o nicku QYZ zdenerwowaliscie się na boksery i zaczęliście od razu na rodziców wjeżdżać. Nie mam zamiaru więcej z Tobą dyskutować, bo zaczniesz insynuacje i narzucanie czegoś czego nie było. Napisałem co było, są logi, więc gołosłowny nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kieru napisał:

Nie mam zamiaru więcej z Tobą dyskutować, bo zaczniesz insynuacje i narzucanie czegoś czego nie było.

Tak jak pisałem już od samego startu zaczyna się mitomania w moim kierunku. Nie rozmawiałeś ze mną, a z moim znajomym - polecam przy okazji optyka.

 

2 godziny temu, loczek80. napisał:

+piszesz ze jestem dzieckiem a piszczysz gorzej niz pies

 

 

Nawet na forum nie potrafisz ugryźć się w język i obrażasz mnie po tym jak napisałem Ci prawdę, życzę Ci tylko żebyś nie dostał unbana, bo przez takich jak Ty rozgrywka staje się prawie, że niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...