Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] od Yukino dla michalmichal05 prośba o zdjęcie lub skrócenie kary


michalll99

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: michalmichal05
UID: 12001
Serial: przepraszam nie wiem co to
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: obraza serwera
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino
Data nadania kary: 05.05.23
Data zakończenia kary: 03.10.23
Wyjaśnienie:  Dzień dobry. Jest to moja 3 apelacja już i gwarantuje ze się nie poddam, tak podoba mi się ten serwer że bede pisac apelacje do znudzenia.

Przejdzmy do sedna sprawy. Ostatnio dostałem bana za obrazę serwera (załączam pliki w których wyjaśniłem wszystko) dodatkowo nie była to obraza serwera tylko kilka zdań skierowanych do frakcji SAPD która nie tylko moim zdaniem, twierdzą tez tak inni za dużo sobie pozwala. Rozumiem ze mogłem w ten sposób urazić pracowników frakcji, sprawić im przykrość lecz pod wpływem emocji człowiek zawsze panikuje i palnie cos głupiego. Co do całego serwera nie powiedziałbym słowa na ten serwer, ponieważ jest to mój pierwszy i jedyny na jakim grałem. Wszystko mi się tutaj podoba, dosłownie wszystko. W ten o to sposób chciałbym przeprosić cały SAPD za te brzydkie słowa oraz Yukino że była zmuszona dać mi za to bana. Najmocniej przepraszam i proszę o zdjęcie bądź skrócenie kary. Proszę również o wyrozumiałość, każdy z nas popełnia błędy. Ja popełniłem duży błąd ale mogę obiecywać poprawę i więcej taka sytuacja się nie powtórzy. Z mojej strony to wszystko, dziękuje za przeczytanie. 

Cos od siebie: pozdrawiam serdecznie cały Out oraz administracje, proszę o wybaczenie tego czynu, obiecuje poprawę zachowania. Pozdrawiam michał 

IMG_0650.png

IMG_0651.png

IMG_0652.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...