Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prosba o unbana danego przez kopacka


stallensis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kuba812
UID: 11336
Serial: 41ADE155091E4FCFBD9C50086B59EE54
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) -  BAN
Nick członka administracji nadającego karę: @Kopacka
Powód kary: Łamanie regulaminu DM
Data nadania kary:18:50 08.06.2023
Data zakończenia kary: 18:50 11.06.2023

Wyjaśnienie: Otóż tak byłem po raz trzeci ( drugi z bronią palną ) na dm chciałem się postrzelac . Strzelalismy lecz nagle nas zabił 5 minut temu to my go zabilismy juz na dm wiecej nie pojade chcialem byc mily on mnie zlutowac lognalem moj blad ale wrocilem do gry i dalem sie zlutowac sorka i tyle ale troszke nie milo to ze na twiterze sie chwalisz ze nas banujesz.

 

Coś od siebie :  czuje sie upokorzony przez kopacke sorry ze tak pisze ale jesli piszesz na twiterze pokazac wam cos to nie jest miłe ❤️ 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kuba812 napisał:

Nick na serwerze: kuba812
UID: 11336
Serial: 41ADE155091E4FCFBD9C50086B59EE54
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) -  BAN
Nick członka administracji nadającego karę: @Kopacka
Powód kary: Łamanie regulaminu DM
Data nadania kary:18:50 08.06.2023
Data zakończenia kary: 18:50 11.06.2023

Wyjaśnienie: Otóż tak byłem po raz trzeci ( drugi z bronią palną ) na dm chciałem się postrzelac . Strzelalismy lecz nagle nas zabił 5 minut temu to my go zabilismy juz na dm wiecej nie pojade chcialem byc mily on mnie zlutowac lognalem moj blad ale wrocilem do gry i dalem sie zlutowac sorka i tyle ale troszke nie milo to ze na twiterze sie chwalisz ze nas banujesz.

 

Coś od siebie :  czuje sie upokorzony przez kopacke sorry ze tak pisze ale jesli piszesz na twiterze pokazac wam cos to nie jest miłe ❤️ 

ogułem to taki ban jest prawidłowy bo jeżeli nie chcesz być lootowany to nie wchodz na dm albo nie graj a kopacka wyraził swoje zdanie a nie ze sie chwali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...