Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] od Yukino dla michalmichal05 prośba o zdjęcie bądź skrócenie kary


michalll99

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: michalmichal05
UID: 12001
Serial: przepraszam nie wiem co to
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: obraza serwera
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino
Data nadania kary: 05.05.23
Data zakończenia kary: 03.10.23
Wyjaśnienie: Dzień dobry ponownie Yuki, kolejna apelacja i zapewne będzie odrzucona. Zapewne czytałaś resztę i wiesz czego dotyczy sprawa, mija dziś tydzień roboczy od kiedy mam bana i jest mi z tym bardzo zle. Przykro mi ze nie mogę pograć z przyjaciółmi, jestem trochę zawiedziony ale rozumiem wynik apelacji - że odrzucona. Po raz kolejny chciałem przeprosić za swój zły czyn, myślałem nad tym i popełniłem błąd obrażając SAPD i KSF, ponadto nie mam złego zdania co do serwera bo jest to mój ulubiony. Pewnie pomyślisz ze się podlizuje by dostać unbana - otóż nie, jest to bardzo fajny serwer i jedyny na którym grałem. Ten ban przeszkadza mi w realizacji moich planów, niedawno kupiłem samochód teraz organizuje spoty samochodowe, chce otworzyć wypożyczalnie aut (cos ala Panek), wspólna gra ze znajomymi poprawiała mi humor. Nie jestem w stanie wytrzymać bez takiej długiej 4 miesięcznej przerwy od serwera. Wiem ze było to głupie i jestem zmieszany, ale mogę zagwarantować poprawę i więcej owa sytuacja się nie powtórzy. Prosiłbym o wyrozumiałość.

Cos od siebie: Tęsknie za Outem, mam nadzieje że wrócę jak najszybciej. Pozdrawiam graczy jak i administracje z zarządem. Miłego dnia dla Was😙❤️

Apeluje o zdjęcie bądź skrócenie owej kary.

michalmichal05 

IMG_0650.png

IMG_0651.png

IMG_0652.png

IMG_0653.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...