Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] Zyzz prośba o zdjęcie kary, ukarany przez komar


zyzz_05

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:jacekjaworek22

UID: 5007

Serial:D896779ED3637E141CCED19217477E52

Typ kary: (MUTE)

Powód kary: Obraza moderatora

Nick członka administracji nadającego karę: Komar  

Data nadania kary: 10:17 08.06

Data zakończenia kary: 10:17 22.06

Wyjaśnienie: Chciałbym złożyć apelację w związku z niedawnym zdarzeniem, w którym zostałem ukarany w postaci wyciszenia za obrażanie  jako moderatora Dioo.Pragnę zacząć od wyrażenia mojego głębokiego żalu z powodu mojego zachowania, które było nieodpowiednie i niezgodne z zasadami obowiązującymi na tym chacie. Rozumiem, że moderatorzy pełnią ważną rolę w utrzymaniu porządku i zapewnieniu szacunku w komunikacji online. Uważam, że moje zachowanie było nieodpowiednie i nieuczciwe wobec Pana jako osoby, która wykonuje swoje obowiązki. Pragnę przeprosić za swoje słowa i zapewnić, że takie zachowanie nie będzie się powtarzać w przyszłości. Jestem świadom, że obraza i naruszanie standardów zachowania są niedopuszczalne na tej platformie, która ma na celu stworzenie pozytywnej atmosfery dla wszystkich użytkowników .Proszę o wyrozumiałość i szansę na poprawę mojego zachowania.

Edytowane przez Zyzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...