Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kopacka


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: NitroEZ

UID: 7210

Serial: 96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04

Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN

Powód kary: Próba przekupienia administratora+oszustwo na swoją korzyść.

Nick członka administracji nadającego karę: Kopacka

Data nadania kary: 08.06 2023

Data zakończenia kary: 06.10 2023

Wyjaśnienie: Chciałbym złożyć apelację w związku z niedawnymi wydarzeniami dotyczącymi mojej interakcji z użytkownikiem "Kopacka" oraz "Hejkobem". Pragnę wyjaśnić całą sytuację i poprosić o ponowne rozpatrzenie mojego przypadku.

 

Rozpoczęło się to, kiedy chciałem porozmawiać z użytkownikiem "Kopacka" w sprawie prywatnej wiadomości (DM). Niestety, nie było mu dane znaleźć czasu na spotkanie ze mną. W związku z tym postanowiłem skonsultować się z użytkownikiem Czołgus ale napisał mi że nie może abym pogadał z kopacka ale puzniej napisalem na /pm do "Hejkoba", aby omówić sprawę. Podczas naszej rozmowy "Hejkob" zaproponował mi spotkanie w warsztacie samochodowym, gdzie mógłbym odebrać pieniądze od niego w zamian za pewną usługę. Jednocześnie zapytał, czy sprawa związana z klipem będzie zamknięta po naszym handlu

 

Po załatwieniu sprawy z "Hejkobem" udałem się po karnister, aby zatankować mój samochód. Ku mojemu zdziwieniu, zostałem nagle zbanowany. Bo nie wiedziałem ze nei można tak robić a zawsze tak robilem .

 

Proszę o zrozumienie, że moje intencje były dobre i dążyłem jedynie do rozwiązania problemu, jakim była sprawa z użytkownikiem "Kopacka". Cały proces, od rozmowy z "Hejkobem" po wizytę na mechaniku w lv , miał na celu jedynie załatwienie tej sprawy. Nie wiedziałem że nie można tak robić a zawsze tak robiłem

 

Z ogromnym szacunkiem zwracam się z prośbą o dokładne przeanalizowanie mojego przypadku i ponowne rozpatrzenie decyzji o banie

 

Wierzę, że jako użytkownik tej platformy zasługuję na szansę na wyjaśnienie tej sytuacji i na ponowne przywrócenie mojego konta. Dziękuję za poświęcenie czasu na zapoznanie się z moją apelacją.

Coś od siebie: liczę na rozpatrzenie mojej apelacji i oddam całą kase jaką dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...