Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Czarna lista apelacja


xxxxx12.13ro

Rekomendowane odpowiedzi

- Nick: RATAJ22

- UID: 7080

- Powód otrzymania czarnej listy: Włam na konto

- Data otrzymania czarnej listy: 14:43:0122.11.22r.

- Wyjaśnienie (minimum 6 rozbudowanych zdań): To wyglądało tak ze sprawdzałem pod TAB nick gracza i przy logowaniu na konto wpisywalem nick gracza i takie samo hasło jak nick i jak mi sie juz udalo zalogowac to przesylalem sobie pojazdy,przedmioty z ekwipunku,pieniądze na konto i tak to wygladalo ale wiem ze popelnilem bład i ze nie powinienem sie wlamywac innym gracza na konto bo jest to slabe zachowanie i do teraz tego żalouje i jak bym mogl cofnac czas do teraz napewno bym tak nie postapil bo duzo graczy ciezko pracuje na swoj majatek i duzo spedzaja czasu na serwerze zeby sie takiego majatku dorobic i zrozumialem swoj blad i wiem co zrobilem i obiecuje ze taka sytuacja juz nigdy nie bedzie miala miejsca 

- coś od siebie (minimum 2 rozbudowane zdania) cos odemnie to napewno chcialbym przeprosic tych graczy i jak jeszcze ktos z nich spedza swoj wolny czas na serwerze to moge im zwrocic zabrane przedmioty bo wiem ze zle postapilem i tez licze ze dacie mi druga szanse bo kazdy na nia zasluguje to tyle pozdrawiam caly serwerek i administracje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...