Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] <Reiss> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <Kopacka>


wyeu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Reiss
UID: 11470
Serial:  A989CA6D2EF1D6B82F9AD615B0A02F02
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Obraza Administracji Serwera.
Nick członka administracji nadającego karę: Kopacka
Data nadania kary: 21:46 16.05.2023
Data zakończenia kary:  21:46 14.10.2023
Wyjaśnienie: Ogólnie przyznaję się do powodu mojej kary faktycznie zwyzywałem administratora byłem pod wpływem emocji dlatego taka reakcja, czego bardzo żałuję popełniłem głupotę przepraszam tego administratora oraz całą administrację OUTRPG, zrozumiałem swój błąd nie powinienem brzydko nazywać administratora zachowałem się bardzo lekkomyślnie mówiąc te słowa nie pomyślałem o tym że ten administrator może poczuć się źle z tymi słowami za co jeszcze raz bardzo przepraszam oraz obiecuję że taka sytuacja już więcej się nie powtórzy oraz proszę o przeczytanie moich załączników, niżej załączam załączniki z przeprosinami.

Coś od siebie: Bardzo chciał bym dostać UNBana ponieważ granie na serwerze OUTRPG sprawiało mi dużą przyjemność chciał bym jeszcze tutaj pograć, serwer jest super oraz administracja. Liczę na pozytywne 
rozpatrzenie mojej apelacji.
Brak opisu.Brak opisu.Brak opisu.Brak opisu.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym warunkiem na dostanie UNBANA  na serwerze jest napisanie 500 razy.

''Przepraszam Całą Administracje OutRPG''


Nie masz limitu czasu na to.

Warunek jest taki że ma to być napisane ładnie tak aby dało się odczytać jeśli to napiszesz to robisz apelacje i dołączasz zdjęcia tutaj w apelce.

Edytowane przez kopacka
  • Lubię to 1
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...