Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na ChrupciaK


mlodybrawer

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, kopacka napisał:

a okej to lekko sie pomyliłem pan chrupciak przebił opony zresztą sam sie przyznał do tego wiec ode mnie juz sprawa jasna i wyjaśniona 

Ja się też pomyliłem i nie zrobiłem tego co jestem posądzony

• nie chce bana za to co nie zrobiłem te 1 nie tyczyło się tego a czegoś innego tak szybko jak się domyśliłem że nie do niego napisałem to się poprawiłem

Edytowane przez chrupciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mlody Brawer napisał:

Kacperek widział że dwie osoby z 3city carterl przebijały wiec kacperek git

Ja cię rozumiem tylko nie przebiłem ani 1 opony i nie tylko było 3city. ja się pomyliłem w niektórych wiadomośćach to miało być do 2 osoby poza mta gdy się domyśliłem że się domyśliłem że się pomyliłem to się poprawiłem 

 

• z wiadomości które były po oddaniu kasy nie zrobisz skargi dogadaliśmy że oddam kasę i oddałem i że będzie git

Edytowane przez chrupciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chrupciak napisał:

Ja cię rozumiem tylko nie przebiłem ani 1 opony i nie tylko było 3city. ja się pomyliłem w niektórych wiadomośćach to miało być do 2 osoby poza mta gdy się domyśliłem że się domyśliłem że się pomyliłem to się poprawiłem 

 

• z wiadomości które były po oddaniu kasy nie zrobisz skargi dogadaliśmy że oddam kasę i oddałem i że będzie git

jak bym nie napisał to byś nie oddał siana a oddałeś i teraz dostaniesz kare może się nauczysz 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...