Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o UNBANA gracza


6lemonek9

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Lemonek
UID: Nie mam jak zobaczyć
Serial:  AC660E26A1E5BDEB0AD8DDA9BAD57F0E
Typ kary: Ban
Powód kary:  Przejmowanie majątku
Nick członka administracji nadającego karę: @kopacka
Data nadania kary: 21:02:47 20.06.2023
Data zakończenia kary:  21:02:47  18.10.2023
Wyjaśnienie:  Th3Stary powiedzał że moge sobie wziąć zjego konta jego auta które zeostały więc podał mi passy do konta i wczoraj wieczorem przezucilem sobie kilka aut ale nie wiedziałem ze moge dostać za to bana i bardzo tego żaluje że tak postompiłem więcej razy się to nie powtorzy i auta ktore wziołem z konta moge oddac czyli tam uranus . moonbeam. flash 
Coś od siebie: Nie wiedziałem ze moge dostac za to bana i bardzo tego żałyje i wiece sie to nie powtorzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Lemonek napisał:

Nick na serwerze: Lemonek
UID: Nie mam jak zobaczyć
Serial:  AC660E26A1E5BDEB0AD8DDA9BAD57F0E
Typ kary: Ban
Powód kary:  Przejmowanie majątku
Nick członka administracji nadającego karę: @kopacka
Data nadania kary: 21:02:47 20.06.2023
Data zakończenia kary:  21:02:47  18.10.2023
Wyjaśnienie:  Th3Stary powiedzał że moge sobie wziąć zjego konta jego auta które zeostały więc podał mi passy do konta i wczoraj wieczorem przezucilem sobie kilka aut ale nie wiedziałem ze moge dostać za to bana i bardzo tego żaluje że tak postompiłem więcej razy się to nie powtorzy i auta ktore wziołem z konta moge oddac czyli tam uranus . moonbeam. flash 
Coś od siebie: Nie wiedziałem ze moge dostac za to bana i bardzo tego żałyje i wiece sie to nie powtorzy 

o te auta chodzilo ze za dlug kotory Th#stary miał umnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...