Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Vanish prośba o zdjęcie kary, ukarany przez bartekfal


vanish0000

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Vanish
UID: 311
Serial: 28662E5E275B885F3BCAF5C16DF9A953
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Rozdawanie majątku.// Wyjaśnij to na forum.
Nick członka administracji nadającego karę: Bartekfal
Data nadania kary: 22.06.2023 17:56
Data zakończenia kary: 17.03.2026 17:56
Wyjaśnienie: Wszystko zaczęło się od tego, że sprzedałem pojazd [Startum] na giełdzie graczu a z racji, iż nie orientuje się w cenach pojazdów na serwerze to pomyślałem, że Stratum nie może być zbyt drogi, ponieważ na każdym serwerze jest to pojazd z  niskiej półki, tym bardziej że mój startum był czysty, Dodam jeszcze. że na niższą cenę pojazdu wpłynęło to, że śpieszyło mi się ze sprzedażą go, gdyż miałem limit pojazdów 3/3 a chciałem kupić swój upragniony pojazd [rancher long]
Coś od siebie: Mam nadzieję, że moja apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, gdyż nie miałem na celu rozdawania majątku, tylko nie wiedziałem po ile ten pojazd chodzi i tym sposobem popełniłem błąd. Nie byłem świadomy tego, że zostanie to podpięte pod rozdawanie majątku. Pozdrawiam i taka sytuacja już nigdy więcej się nie powtórzy

Edytowane przez vanish0000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • vanish0000 zmienił(a) tytuł na [BAN] Vanish prośba o zdjęcie kary, ukarany przez bartekfal
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...