Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Moderatora Wedelka


blancii

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Blancii
Nick osoby oskarżonej: Wedelek
Powód napisania skargi: Bezpodstawne nadanie kary, nie stosowanie się do regulaminu, wymyślanie własnych reguł mimo prośby poproszenia osoby wyzej postawionej o przedyskutowanie tematu
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>19:30
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>28.08.2022
Opis sytuacji: Sprzedawałam graczowi wędkę 5+, nie ma taryfikatora wedek , wszystko jest udokumentowane na skardze na mnie , sa ss , nie ma żadnej zasady w regulaminie o zwrot , to tylko ludzka przyzwoitość, Wedel nie stosuje się do regulaminu, nie ma żadnej zasady że musze zwrócić wszystko , gracz się zgodził na taką kwotę, nie powiedziałam mu w takcie handlu że ma więcej zapłacić , cena była odrazu podana. Będąc w administracji nie widziałam w waszym regulaminie także , gdy nie ma w regulaminie czegoś to  rozwiązuje się idywidualnie sprawy , jezeli juz cos takiego ma mieć miejsce powinna być coś typu sądu , 3 osoby z administracji na rozmowie z osoba oskarżoną i w taki sposób rozwiązać sprawe , a nie tak jak wedel zrobił że sam sprawe załatwił.
Dowody: Są dowody na skardze na mnie
Coś od siebie: Dadajcie do regulaminu to , a wtedy nie będe się do tego doczepiać i powiem że będzię to uzasadniona kara
[19:45]
Skarga na <ranga> <nick oskarżonego> Skarga na Moderatora Wedelka. 

Edytowane przez Blanciik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skarga jest bezsensowna, ponieważ z mojej strony nie było błędu, a jeżeli byłaś w administracji to powinnaś wiedzieć że rzeczy nie ujęte w regulaminie administracja rozpatruje indywidualnie. Pozdrawiam.

55 minut temu, Blanciik napisał:

Nick z serwera: Blancii
Nick osoby oskarżonej: Wedelek
Powód napisania skargi: Bezpodstawne nadanie kary, nie stosowanie się do regulaminu, wymyślanie własnych reguł mimo prośby poproszenia osoby wyzej postawionej o przedyskutowanie tematu
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>19:30
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>28.08.2022
Opis sytuacji: Sprzedawałam graczowi wędkę 5+, nie ma taryfikatora wedek , wszystko jest udokumentowane na skardze na mnie , sa ss , nie ma żadnej zasady w regulaminie o zwrot , to tylko ludzka przyzwoitość, Wedel nie stosuje się do regulaminu, nie ma żadnej zasady że musze zwrócić wszystko , gracz się zgodził na taką kwotę, nie powiedziałam mu w takcie handlu że ma więcej zapłacić , cena była odrazu podana. Będąc w administracji nie widziałam w waszym regulaminie także , gdy nie ma w regulaminie czegoś to  rozwiązuje się idywidualnie sprawy , jezeli juz cos takiego ma mieć miejsce powinna być coś typu sądu , 3 osoby z administracji na rozmowie z osoba oskarżoną i w taki sposób rozwiązać sprawe , a nie tak jak wedel zrobił że sam sprawe załatwił.
Dowody: Są dowody na skardze na mnie
Coś od siebie: Dadajcie do regulaminu to , a wtedy nie będe się do tego doczepiać i powiem że będzię to uzasadniona kara
[19:45]
Skarga na <ranga> <nick oskarżonego> Skarga na Moderatora Wedelka. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...