Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza Donald2004 oraz JCupp294


xddd1dddddddddd

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: kesymaczeta
Nick Oskarżonego: Donald2004 oraz JCupp294
Powód Skargi: Przebijanie opon wsiadając na g
Data I Godzina Zdarzenia: 1:17 24.06.2023
Opis całej sytuacji: Najpierw gracz Donald2004 zabił mnie na bw po czym stwierdził ze swoim kolegą (JCupp294), że zajebistym pomysłem bedzie wsiąść do mojego pojazdu na g i przebić mi opony
Coś od siebie: licze na ukaranie graczy
Dowód! (Wymagane!):
https://medal.tv/games/gta-sa/clips/1fM7S9ct7rOQXT/d1337FnSpk9x?invite=cr-MSwzUTgsMTkxMzYwNjM1LA
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):image.png.4d371a27404097db8ff787e0da252a1e.png , drugiego gracza niestety nie ma na serverze.

Edytowane przez kxsyy
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, po krótce przyznaje sie do przebicia opon. Lecz była to zemsta ponieważ pan kesy lub inni koledzy z jego organizacji zrobili mi to samo, dlatego w odwecie zrobiłem to samo. Kare przyjme lecz prosiłbym o złagodzenie jej ponieważ tak jak zanotowałem wyżej był to odwet za to co zrobił on lub jego wspólnicy. Za opony moge oddac dla mnie to nie problem. Jeśli chodzi o BW po BW to już nie moja broszka bo mnie przy tej sytuacji nie było 😄  Dziekuje i Dobranoc 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, benzosi3r napisał:

A więc tak, po krótce przyznaje sie do przebicia opon. Lecz była to zemsta ponieważ pan kesy lub inni koledzy z jego organizacji zrobili mi to samo, dlatego w odwecie zrobiłem to samo. Kare przyjme lecz prosiłbym o złagodzenie jej ponieważ tak jak zanotowałem wyżej był to odwet za to co zrobił on lub jego wspólnicy. Za opony moge oddac dla mnie to nie problem. Jeśli chodzi o BW po BW to już nie moja broszka bo mnie przy tej sytuacji nie było 😄  Dziekuje i Dobranoc 😛 

BW po BW to nie ta skarga, jeśli faktycznie ktoś od nas tak zrobił to proszę o dowód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, benzosi3r napisał:

A więc tak, po krótce przyznaje sie do przebicia opon. Lecz była to zemsta ponieważ pan kesy lub inni koledzy z jego organizacji zrobili mi to samo, dlatego w odwecie zrobiłem to samo. Kare przyjme lecz prosiłbym o złagodzenie jej ponieważ tak jak zanotowałem wyżej był to odwet za to co zrobił on lub jego wspólnicy. Za opony moge oddac dla mnie to nie problem. Jeśli chodzi o BW po BW to już nie moja broszka bo mnie przy tej sytuacji nie było 😄  Dziekuje i Dobranoc 😛 

+  Nie potrzebnie zaczął nas wyzywać, co też jest uwiecznione na nagraniu. Mógłbyś używać mniej wulgarnych słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kxsyy napisał:

BW po BW to nie ta skarga, jeśli faktycznie ktoś od nas tak zrobił to proszę o dowód. 

Jeśli chcesz podaj uid to ci oddam za opony + dam %. Jest to oczywiście droga ugody na która możesz sie zgodzić lub nie musisz, Nie namawiam i nie rozkazuje ci abyś sie zgodził 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...