Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o stracenie prawa jazdy


kijanek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kijan2k2o
Nick discord +tag: kijan2k2o#8868
Powód otrzymania kary: VDM 
Opis sytuacji: Spokojnie jechalem sb na mecha naprawic autko i widzialem ze Yukino przechodzi przez jezdnie to ja z grzecznosci zajechalem mu na 3sek droge i spytalem sie go czy go gdzies nie podweisc a ziomek sie wkurzyl i odrazu dal mi kare na brak mozliwoscia kierowania pojazdami na 8h 

Coś od siebie: Nie mam konkretnego tematu co moge dac od siebie ale moim zdaniem administracja nie powinna tak dzialac ze ktos komus na 3 sek zajedzie droge spyta sie czy podweisc a administracja odrazu daje Brak mozliwasci kierowania pojazdami na 8h 

                                                                    

                                                                                                                                                                                                                                                                                               POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...