Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

(BAN) Prośba o zdjęcie bądź skrócenie kary nadane przez Yukino dla michalmichal05


michalll99

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: michalmichal05
UID: 12001
Serial: przepraszam nie wiem co to
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: obraza serwera
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino
Data nadania kary: 05.05.23
Data zakończenia kary: 03.10.23
Wyjaśnienie:

Szanowna Administracja serwera GTA SA OUTRPG,

Chciałbym skorzystać z tej możliwości, aby wystosować apelację w celu otrzymania unbana na serwerze. Jestem głęboko zaniepokojony swoim zachowaniem i chciałbym serdecznie przeprosić za wszelkie obraźliwe słowa, które wypowiedziałem pod adresem serwera. Rozumiem, że obraza ta naruszyła zasady społeczności i utrudniła innym graczom korzystanie z serwera w przyjemny sposób. Chciałbym zapewnić Was, że moje zachowanie było wyjątkowe i nieodzwierciedlające mojej prawdziwej natury.

Poniżej przedstawiam trzy mocne argumenty, które uważam za przemawiające za udzieleniem mi unbana i powrotem na serwer GTA SA OUTRPG:

  1. Świadomość błędu i skruchę: Przede wszystkim, chciałbym podkreślić, że naprawdę żałuję swoich wcześniejszych działań i przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie moje zachowanie mogło spowodować. Zrozumiałem powagę swojego błędu i jestem gotów ponieść odpowiedzialność za swoje czyny. Jestem przekonany, że każdy zasługuje na drugą szansę, aby udowodnić, że się zmienił, i jestem gotów podjąć wszelkie kroki, aby to udowodnić.

  2. Wkład w społeczność: Przez długi czas byłem aktywnym członkiem społeczności serwera GTA SA OUTRPG. Zawsze starałem się przyczyniać do jej rozwoju i pomagać innym graczom. Byłem zaangażowany w organizację różnych wydarzeń, turniejów i konkursów, które przyciągały nowych graczy na serwer. Moje wcześniejsze zachowanie było tylko przypadkowym incydentem i nie odzwierciedla mojego wkładu w społeczność ani mojego pozytywnego wpływu na nią.

  3. Świadomość zasad i chęć poprawy: Przez ten okres bana dokładnie zapoznałem się z zasadami serwera i zrozumiałem, jakie zachowanie jest akceptowalne, a jakie nie. Zapewniam Was, że już nigdy nie popełnię tego samego błędu. Jestem gotów nauczyć się na własnych błędach i konsekwentnie stosować zasady, aby stworzyć przyjazne i przyjemne środowisko dla wszystkich graczy. Moje pragnienie powrotu na serwer wynika z chęci odzyskania zaufania i możliwości kontynuowania gry w zgodzie z zasadami serwera.

Proszę o przyjrzenie się mojej sytuacji i rozważenie wniosku.

Cos od siebie: Bardzo cieplo pozdrawiam cała administracje oraz graczy serwera, Miłego dnia ✌️✌️😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...