Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Prośba o zdjęcie kary nadane przez Yukino dla michalmichal05


michalll99

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: @michalmichal05
UID: 12001
Serial: przepraszam nie wiem co to
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: obraza serwera
Nick członka administracji nadającego karę: @Yukino
Data nadania kary: 05.05.23
Data zakończenia kary: 03.10.23
Wyjaśnienie: Dzień dobry - Szanowna Administracja serwera OUTRPG,

Zwracam się do Was z pokorą i szczerymi przeprosinami za moje niedopuszczalne zachowanie, które doprowadziło do mojego bana na serwerze. Jestem głęboko zaniepokojony tym, jak obraziłem Waszą pracę oraz innych graczy, i chciałbym prosić o rozważenie mojej apelacji na unbana. Przyznaję, że moje słowa przekroczyły granice akceptowalności i rozumiem, że moje zachowanie było nieodpowiednie i szkodliwe dla społeczności serwera.

Najważniejsze dla mnie jest wyrażenie prawdziwej skruchy i przeprosin. Przepraszam serdecznie wszystkich, których obraziłem swoimi słowami. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla mojego zachowania i nie powinno się go tolerować. Rozumiem, że moje działania naruszyły Waszą pracę, a także stworzyły negatywną atmosferę na serwerze, co było niedopuszczalne. Zobowiązuję się do tego, że będę bardziej odpowiedzialny i zrozumieją, że powrót do społeczności to wyjątkowa szansa, którą należy docenić i szanować.

Pragnę zaznaczyć, że bardzo tęsknię za grą na serwerze OUTRPG. Przez ten okres, w którym byłem zbanowany, zdaję sobie sprawę, jak wiele ta społeczność i rozgrywka znaczą dla mnie. Serwer ten oferuje nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale również możliwość nawiązywania przyjaźni, współpracy i rozwijania swoich umiejętności wirtualnego świata. To miejsce, które stworzyliście, jest wyjątkowe i cenne dla wielu graczy, w tym również dla mnie.

Wspólnota graczy na OUTRPG jest jednym z najważniejszych elementów, które sprawiają, że ten serwer jest wyjątkowy. Widzę, jak wiele wysiłku wkładacie w rozwijanie społeczności, organizowanie wydarzeń i tworzenie przyjaznego środowiska dla wszystkich. Pragnę podziękować Wam za te wysiłki i za to, że dbacie o to, aby serwer był miejscem, gdzie każdy może czerpać radość z gry.

Proszę o zrozumienie, że moje przeprosiny i chęć poprawy są szczere. Jestem gotów podjąć wszelkie kroki, aby zmienić swoje zachowanie i przyczynić się do pozytywnego rozwoju serwera. Obiecuję, że będę przestrzegał zasad serwera i szanował innych graczy. Mam na uwadze, że każdy z nas może popełnić błąd, ale prawdziwą siłą jest skrucha i chęć poprawy.

Coś od siebie: Miałem napisac ponowna apelacje rozmawiałem z Państwem Kopacka i Panią Yukino o tej sprawie, a wiec pisze jeszcze raz, zrozumielem swoje błędy i obiecuje poprawę. Proszę o pierwsza i ostatnia szanse. Pozdrawiam cały serwer i administracje 😘😘😘😘✌️

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...