Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] CzarnyDolareKK prośba o zdjęcie kary, ukarany przez kopacka


Kajman12345

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: CzarnyDolareKK
UID:  Nie pamiętam.
Serial: 205F237B60CB4E70E21D39936DCF6854
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Szkodnik Serwerowy.
Nick członka administracji nadającego karę:  @kopacka
Data nadania kary: 16.02.2023
Data zakończenia kary: 11.11.2025
Wyjaśnienie: Podchodzę  już trzeci raz do tej apelacji, na start chciałbym się wyżalić ponieważ banowanie kogoś za wjazd na mechanika sweeeperem to lekka przesada, oczywiście mój opis postaci nie był ciekawy na upartego nie chciałem go zmienić to akurat bardzo dobrze pamiętam chciałbym przeprosić za moją każdą krzywą akcje poza serwerem na forum oraz discordzie przy tym wyzywając administracje w nie ciekawy sposób, jestem tego świadom że nie powinienem tego robić. chciałbym dostać możliwość zagrania na tym przepięknym serwisie DXT'jta ten jeden raz pozdrawiam cieplutko. p.s minęło od tego bana ponad 5 miesięcy i zdążyłem przez ten okres zrozumieć swoje błędy 🙂
Coś od siebie: Myślę że należy mi się ta ostatnia szansa po tym co zrobiłem dla tego serwera i ile przegranych godzin na koncie posiadam.😄

Na koniec list odemnie: Bardzo przepraszam za mój błąd i za wszelkie kłopoty, które mogłem spowodować.
Chcę publicznie przeprosić wszystkich, których dotknęło moje zachowanie i którzy ucierpieli z tego powodu.
Jestem świadomy, że moje działania były nieodpowiednie i niezgodne z zasadami etyki.
Nie mam żadnych usprawiedliwień i biorę pełną odpowiedzialność za swoje postępowanie.
Pragnę zapewnić, że będę się starał/nastawię się na rozwinięcie się jako osoba i uniknięcie podobnych błędów w przyszłości.
Rozumiem, że zaufanie, które mogło mi być dane, zostało naruszone, i jestem gotów pracować na jego odbudowie.
Chcę przeprosić również za wszelkie negatywne konsekwencje, które wynikły z mojego błędnego działania.
Zobowiązuję się do podjęcia działań naprawczych w celu zminimalizowania szkód i naprawienia wyrządzonej krzywdy.
Obiecuję, że zwrócę uwagę na własne postępowanie i dokładnie zastanowię się przed podejmowaniem impulsywnych decyzji.
Jeszcze raz pragnę złożyć szczere przeprosiny i zobowiązać się do uczynienia lepszych wyborów w przyszłości.
Jeszcze raz przepraszam za swój błąd i mam nadzieję, że możemy rozpocząć proces naprawy i odbudowy zaufania.

 

Edytowane przez Kajman12345
Poprawki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...