Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o zdjęcie bana na serwerze, ukarany przez Kopacka


devvy_1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:
Vaste


UID:
3872


Serial:
Policjantki i policjanci... ( a tak na powaznie to łapcie: 03CE6C8CAE522D34054F2906BCB559B2 )


Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE)
BAN


Powód kary:
Próba sprzedazy domku na serwerze 


Nick członka administracji nadającego karę: 
@kopacka


Data nadania kary: 
permik


Data zakończenia kary: 
a za 3 lata pewnie


Wyjaśnienie: 
Ogólnie wiem ze to moze byc ciulowe i slabe wytlumaczenie, ale od ponad tygodnia skacze po serwerach i sprzedaje ludzi na komendzie i u administracji. Dzisiaj napisalo do mnie 2 osoby odnosnie mojego domku na serwerze, więc pomyslalem ze moze wpadną kolejne baniki na serwerze... pisalem pisalem z chlopem odnosnie domku i zaproponowalem mu 12zł realnych pieniedzy za domek, lecz wczesniej no niestety nie napisalem o tym nikomu z moich kochanych przyjaciół z adminijstracji, więc niestety wpadlem ryjem o asfalt i wylecialem z banem. Myslalem ze to chliop dostanie bana za kupno majątku, a to dostalem ja 😞 


Coś od siebie: 
nie bede sie rozpisywal bo nie ma po co, Chcialem dobrze a wyszlo jak zawsze PDW - j.60!
Myśle ze mnie odbanujesz slodziaku i bede teraz czujnie obserwowal i pisal do administracji jak bede robil jakies numery,. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...