Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Nick RP


187gruby

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Bizon6446
-UID: 7508
-Wiek RP: 25 lat
-Wykształcenie: Technik elektryk
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Moja postać z charakteru jest postacią niezwykle odważną oraz postacią o nieprzeciętnej osobowości. Posiada ona nie zwykły instynkt oraz ma zdolności do pracy w grupach czy frakcjach.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Ryszard Wiertara to technik elektryk z zawodu, lecz próbuje on swoich sił w frakcjach. Jednym z jego celów w życiu jest nieść pomoc innym obywatelom. Jego mama Eliza zmarła gdy miał zaledwie 10 lat, a jego ojciec Zbigniew jest po wypadku i stracił dwie kończyny. Te wydarzenia w jego życiu przyczyniają się do jego dobroci i determinacji oraz bardzo dużych starań jakie wkłada on w swoje działania.
-Jaka jest twoja definicja RP: RP to dla mnie prowadzenie wielu wątków oraz zabawa poprzez odgrywanie i wcielanie się w moja postać oraz doskonalenie naszych talentów aktorskich czy ich wykorzystywanie  
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Ryszard Wiertara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...