Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza MaczetaDrill1337


rogi_tag

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego:ZenonMartyniuk
Nick Oskarżonego:MaczetaDrill1337
Powód Skargi: Zmiana wariantu bez mojej zgody, uciekanie od odpowiedzialności.
Data I Godzina Zdarzenia: około godziny 15:15 02.07.23r.
Opis całej sytuacji: Gracz wziął pojazd przepisany na organizację i zmienił jego wariant bez mojej zgody i wiedzy. Dowodem na to są transakcje na moim koncie MTA, nie ma tam zmiany wariantu, oraz screen w którym Maczeta się przyznał, później jak napisałem mu że jak nie odda mi tych pieniędzy to napiszę na niego skargę, on opuścił organizację i próbował się odciąć od tematu, oraz uniknąć konsekwencji. Na 1 screenie Maczeta odpowiadał mojemu koledze, Noobciowi, jak pytał się czy on go zmienił, nicki innych graczy tu widnieją bo oni też byli oskarżeni o zmianę body. Drugi screen przedstawia jak Maczeta pozostawił pojazd oraz opuścił organizacje. Trzeci i czwarty przedstawia jak Sultan wyglądał przed (combi z bagajem na dachu) i po (sedan), dalszych screenów nie będę opisywał. Sultan ma ID 15372


Coś od siebie: - 
Dowód! (Wymagane!):
image.pngimage.png.f6e2215b043e5265ae154cc967723387.pngimage.pngimage.pngimage.png
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):image.png.b85d8110f70b76895f478f4ab8630533.png

Edytowane przez rogi_tag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • rogi_tag zmienił(a) tytuł na Skarga na gracza MaczetaDrill1337
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...